Відвідувачі гуртка «Творча майстерня» Терцентру побували на виставці М.Покиданця «Шевченківські думи в мистецьких узорах»

13.04.16 11:40 794 0

Відвідувачі гуртка «Творча майстерня» Терцентру побували на виставці М.Покиданця «Шевченківські думи в мистецьких узорах»

Вчора відвідувачі гуртка «Творча майстерність» Територіального центру соціального обслуговування міста Вінниці разом з керівником гуртка Оксаною Бровчук відвідали виставку Михайла Покиданця «Шевченківські думи в мистецьких узорах».

У Територіальному центрі соціального обслуговування міста Вінниці діє багато різноманітних гуртків, тому кожен його відвідувач може знайти справу до душі. Наприклад, хтось цікавиться освоєнням комп’ютера, хтось займається спортом, а чимало вінничан літнього віку полюбляють займатися творчістю, саме для таких людей діє гурток «Творча майстерня».

Для того, щоб відвідувачі гуртка переймали досвід у досвідчених майстрів, для них періодично влаштовують екскурсії на виставки митців. Так, нещодавно відвідувачі гуртка разом з керівником гуртка побували у Вінницькому обласному центрі народної творчості та насолодилися виставкою Михайла Покиданця «Шевченківські думи в мистецьких узорах». Крім виставки, працівники Центру народної творчості порадували присутніх піснями та віршами власного авторства.

Відвідувачі гуртка «Творча майстерня» Терцентру побували на виставці М.Покиданця «Шевченківські думи в мистецьких узорах»

«Такого роду екскурсії, та вишивка зокрема, то найкращий спосіб поринути в минуле, духовно збагатити теперішнє та передати гідний спадок майбутнім поколінням», – зазначила керівник гуртка Оксана Бровчук.

Фото

Відвідувачі гуртка «Творча майстерня» Терцентру побували на виставці М.Покиданця «Шевченківські думи в мистецьких узорах» Відвідувачі гуртка «Творча майстерня» Терцентру побували на виставці М.Покиданця «Шевченківські думи в мистецьких узорах» Відвідувачі гуртка «Творча майстерня» Терцентру побували на виставці М.Покиданця «Шевченківські думи в мистецьких узорах» Відвідувачі гуртка «Творча майстерня» Терцентру побували на виставці М.Покиданця «Шевченківські думи в мистецьких узорах» Відвідувачі гуртка «Творча майстерня» Терцентру побували на виставці М.Покиданця «Шевченківські думи в мистецьких узорах» Відвідувачі гуртка «Творча майстерня» Терцентру побували на виставці М.Покиданця «Шевченківські думи в мистецьких узорах» Відвідувачі гуртка «Творча майстерня» Терцентру побували на виставці М.Покиданця «Шевченківські думи в мистецьких узорах» Відвідувачі гуртка «Творча майстерня» Терцентру побували на виставці М.Покиданця «Шевченківські думи в мистецьких узорах» Відвідувачі гуртка «Творча майстерня» Терцентру побували на виставці М.Покиданця «Шевченківські думи в мистецьких узорах»

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)