Сьогодні у Вінниці відбувся загальноміський суботник

22.04.16 12:30 2000

Сьогодні у Вінниці відбувся загальноміський суботник

22 квітня пройшов весняний загальноміський суботник за участі всіх небайдужих вінничан. Наводили лад у місті й працівники міських підприємств, установ та організацій спільно із працівниками комунальних служб. Парки, сквери, зелені зони прибирали від сміття й працівники міської ради та її виконкому.

Сьогодні наводили лад на лісопосадці по вулиці Максимовича, у сквері «Кумбари» та на зеленій зоні Центрального пляжу, на території парку «Дружби народів». А також – у зеленій зоні по вулиці Скалецького (набережна річки Південного Бугу), у Центральному парку культури та відпочинку ім. Горького, на території П’ятничанського парку. Прибирали сміття й на зелених зонах по вулиці Чехова тощо.

Сьогодні у Вінниці відбувся загальноміський суботник

Наступний весняний суботник відбудеться 29 квітня.

Фото

Сьогодні у Вінниці відбувся загальноміський суботник Сьогодні у Вінниці відбувся загальноміський суботник Сьогодні у Вінниці відбувся загальноміський суботник Сьогодні у Вінниці відбувся загальноміський суботник Сьогодні у Вінниці відбувся загальноміський суботник Сьогодні у Вінниці відбувся загальноміський суботник Сьогодні у Вінниці відбувся загальноміський суботник Сьогодні у Вінниці відбувся загальноміський суботник Сьогодні у Вінниці відбувся загальноміський суботник Сьогодні у Вінниці відбувся загальноміський суботник Сьогодні у Вінниці відбувся загальноміський суботник Сьогодні у Вінниці відбувся загальноміський суботник Сьогодні у Вінниці відбувся загальноміський суботник Сьогодні у Вінниці відбувся загальноміський суботник

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)