Вінничани вийшли на наймасштабніше прибирання країни

23.04.16 23:27 2246

Вінничани вийшли на наймасштабніше прибирання країни

Сьогодні, 23 квітня відбулось наймасштабніше прибирання - акція “Зроби Україну чистою”. У Вінниці прибирали декілька місць. Активісти громадських організацій “Вінницька європейська стратегія”, “Пласт” та “ФРІ” наводили чистоту у “Лісопарку”, улюбленому місцю для відпочинку вінничан.

Разом з ними прибирали представниками бізнесу та влади. Загалом у акції прийняло участь понад 200 людей по різних локаціях міста. “Сьогодні ми долучились до акції "Зробимо Україну чистою!". Прийшло чимало небайдужих людей, яким хочеться, щоб наше місто було чистим і гарним. До речі люди зовсім різних вікових категорій. Кожна людина, дитина має усвідомлювати, що саме вона є вкладом у красу і чистоту нашої України!!!” каже керівник проектів “ГО Вінницька Європейська Стратегія”, Ірина Баранович.

Вінничани вийшли на наймасштабніше прибирання країни

Серед активістів Європейської стратегії були як найменші на прибиранні малюку 8 місяців так і ті, кому за 60. Але об’єднувало їх те, що вони щиро люблять свою Вінницю.

Працювати було комфортно та весело, адже організатори подбали про сміттєві пакети та рукавички, для охочих прибирати і зробили музичний супровід.

Такі акції піднімають настрій та надихають на добрі справи. Свіже повітря, однодумці та користь від роботи - день пройшов не дарма” - зазначила учасниця акції Наталя Сологуб.

Фото

Вінничани вийшли на наймасштабніше прибирання країни Вінничани вийшли на наймасштабніше прибирання країни Вінничани вийшли на наймасштабніше прибирання країни Вінничани вийшли на наймасштабніше прибирання країни

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Прес-служба ГО “Вінницька Європейська Стратегія”
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)