Понад сто вінничан вирушили до навчальних центрів, аби продовжити військову службу за контрактом

27.04.16 14:17 1741

Понад сто вінничан вирушили до навчальних центрів, аби продовжити військову службу за контрактом

27 квітня 110 вінничан вирушили з обласного військкомату до навчальних військових центрів у Василькові Київської області та Десні, що на Чернігівщині. Майбутні контрактники зізнаються – підписали угоду із державою і згодились піти до Збройних Сил через підвищення заробітної плати та соціальний пакет. Дехто з них вже має бойовий досвід, бо пройшов мобілізацію, але більшість новачки у армії.

«Я був мобілізований, воював у  Дебальцево, тому військовий досвід маю, і готовий знову їхати в АТО», - каже вінничан Денис.

«Зараз роботу знайти не легко. А це виходить як робота. Так моє покликання боронити країну та територіальну цілісність. Я не військовий, рватися в АТО не буду, але після підготовки, якщо буде наказ поїду на Схід», - продовжує думку ще один контрактник Андрій Маняк.

Окрім почуття патріотизму, зарплата в 7 тисяч гривень та можливість отримати військову освіту – головні аргументи добровольців, кажуть у Вінницькому обласному комісаріаті.

Понад сто вінничан вирушили до навчальних центрів, аби продовжити військову службу за контрактом

«Всі хто укладе контракт вже завтра будуть переодягнені в форму, матимуть щомісячну зарплату, спочатку це 7 тис.грн, плюс безкоштовне лікування та путівки до військових санаторіїв», - говорить офіцер відділу призову та укомплектування Володимир Дозорець.

Серед охочих вступити до лав Збройних Сил є й дівчата, здебільшого це медики та бухгалтери. Жінок щоправда у військкоматі приймають, якщо є направлення від частини та погодження командира, в якій будуть проходити службу.

«В мене брат військовий, повернувся з АТО, був поранений, але продовжив службу. Я теж хочу працювати у військовій частині, хоча за спеціальністю бухгалтер», - запевняє 22 –х річна Аліна Павлюк із Жмеринки.

Понад сто вінничан вирушили до навчальних центрів, аби продовжити військову службу за контрактом

Загалом із Вінниці на навчання їдуть 12 жінок-добровольців. Попит на службу за контрактом лише зростає, запевняють у військкоматі. Лише протягом останніх двох тижнів підписали угоди і проходять вишкіл 200 вінничан. Ще є понад 600 бажаючих.

«Сьогодні відправляємо 27 кандидатів до 38-го навчального центру у місті Васильків Київської області, 12 кандидатів відправили у смт. Десна Чернігівської області. Ще 65 контрактників поїде до навчальних  центрів у Полтавській, Львівській та Миколаївській областях. Чоловіки, яким виповнилось 38 років, підписують контракт на особливий період, тим, кому до 38 – на 3 роки. Особи, які були мобілізовані, підписують угоду на 6 місяців», - додав офіцер відділу призову та укомплектування Володимир Дозорець

Фото

Понад сто вінничан вирушили до навчальних центрів, аби продовжити військову службу за контрактом Понад сто вінничан вирушили до навчальних центрів, аби продовжити військову службу за контрактом

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:ВК
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)