Комунальні служби міста підбили підсумки опалювального сезону і визначили плани роботи по підготовці до осінньо-зимового сезону. Серед них – реконструкція системи теплопостачання мікрорайону від котельні по вул. Сергія Зулінського,9. А також – капітальний ремонт асфальтового покриття доріг площею 46,9 тис. м², поточний ремонт 50,4 тис. м² покрівель та багато іншого. Про це, зокрема, йшлося сьогодні під час чергового засідання виконавчого комітету.

Традиційно, у квітні у вінницьких комунальних підприємств розпочинається «гаряча пора», адже в цей час стартує багато ремонтних робіт.

Так, КП «Вінницяміськтеплоенерго» планує в цьому році зробити поточний ремонт 36 котелень, 2-х ТЕЦ та 189 км теплових мереж. А також – в рамках меморандуму зі Швейцарією планується виконати реконструкцію системи теплопостачання мікрорайону, який опалюється від котельні по вул. Сергія Зулінського,9 (вул. Тарногродського). В рамках цього проекту планується реконструкція теплових мереж протяжністю 8,8 км із заміною на попередньо-ізольовані трубопроводи, влаштування 68 індивідуальних теплових пунктів (ІТП) та встановлення системи SCADA для автоматичного регулювання та контролю параметрів теплоносія.

КП «Вінницяводоканал» планує відремонтувати 98 водорозбірних колонок, замінити 3 км аварійних мереж водопроводу і 1 км каналізаційних мереж. Також проводитиметься реконструкція каналізаційно-насосної станції №12 по вул. Ватутіна.

Виконуватимуть ряд робіт й житлово-експлуатаційні підприємства міста. Вони запланували провести поточний ремонт 50,4 тис. м² м’яких та шиферних покрівель, замінити 25,3 тисячі погонних метрів інженерних мереж, виконати ремонт 610 електрощитових. Крім того, буде відремонтовано 336 під’їздів.

Протягом 2016 року заплановано виконати капітальний ремонт м’яких та шиферних покрівель загальною площею 8,3 тис. м², 9,6 тисяч погонних метрів міжпанельних стиків. Планується утеплити 1500 м² фасадів. Наразі вже розпочато капітальний ремонт житлового фонду: зроблено ремонт міжпанельних стиків на 3 будинках, ремонт інженерних мереж у 21 будинку.

За рахунок видатків міського бюджету у 2016 році планується заасфальтувати 31,5 тис. м² прибудинкової території житлового фонду, виконати обрізку дерев, видалити пні та знести аварійні дерева. На даний час вже виконано роботи по асфальтуванню прибудинкової території житлових будинків по вул. Марії Литвиненко-Вольгемут (колишня Литвиненко), 27-54 та вул.Академіка Янгеля, 73,75 (колишня вул.Фрунзе).

«Також у 2016 році заплановано роботи з капітального та поточного ремонту об’єктів благоустрою. Серед іншого – ремонт асфальтового покриття доріг: поточний – площею 12,8 тис. м² та капітальний – площею 46,9 тис. м². Також серед переліку робіт у комунальних служб є ремонт доріг з щебеневим покриттям площею 41 тис. м², ремонт та очистку 260 колодязів питної води та ремонт та очищення мереж зливової каналізації на 42 вулицях. Наразі виконуються роботи по поточному ремонту асфальтобетонного покриття вулиць. Вже відремонтовано вулиці Соборна, Немирівське шосе, Київська, Коцюбинського, І.Богуна, Сабарівське шосе та деякі інші», – каже директор департаменту міського господарства міської ради Григорій Пурдик.

КП «Вінницька транспортна компанія» планує виконати капітальний ремонт 6 трамваїв та 10 тролейбусів. А також – модернізувати три трамваї, провести капремонт трамвайної колії протяжністю 550 м.

Міський голова Сергій Моргунов звернув увагу представників КП «Вінницяводоканал» на необхідність збільшити об’єм роботи по капітальному ремонту мереж водовідведення. Окрім цього мер Вінниці зазначив: «Мене не влаштовує дуже малий об’єм по планах на утеплення фасадів будівель, півтори тисячі квадратних метрів – це дуже мало для міста. Причиною цього є низька роз’яснювальна робота в цьому напрямку, тому її важливо активізувати, адже це питання енергозбереження. Також наголошую всім, хто займається роботами з розкопок, поточним та капітальним ремонтом доріг – асфальтування потрібно проводити якісно. Щодо полімерних огороджень, то ми рекомендуємо придбати їх всім організаціям, які займаються цими питаннями і щоб не було парканчиків або дерев в люках. Це треба зробити найближчим часом. Загалом хочу наголосити на необхідності відповідально поставитись до підготовки до наступного осінньо-зимового періоду».Переглядів: 2355
Поширень: 0