Сьогодні працівники Терцентру влаштували свято дітям з «Малятка»

30.05.16 14:43 1374 0

Сьогодні працівники Терцентру влаштували свято дітям з «Малятка»

30 травня працівники Територіального центру соціального обслуговування міста Вінниці влаштували яскраве свято для дітей Вінницького обласного спеціалізованого будинку дитини «Малятко». Захід був приурочений до Міжнародного дня захисту дітей, який традиційно відзначається 1 червня.

На Пасху працівниками територіального центру організували благодійний аукціон, отримані кошти з якого пішли на закупівлю наборів для гри в пісочниці, солодощів, засобів особистої гігієни, тощо. Сьогодні вони передали ці подарунки дітям. А також привезли з собою власноруч приготовані кекси.

Сьогодні працівники Терцентру влаштували свято дітям з «Малятка»

«Подаруй дитині радість – це акція, яка йде від серця, наповнена теплом та ласкою працівників Територіального центру», - розповідає заступник директора Терцентру Леся Стрільчук.

Фото

Сьогодні працівники Терцентру влаштували свято дітям з «Малятка» Сьогодні працівники Терцентру влаштували свято дітям з «Малятка» Сьогодні працівники Терцентру влаштували свято дітям з «Малятка» Сьогодні працівники Терцентру влаштували свято дітям з «Малятка» Сьогодні працівники Терцентру влаштували свято дітям з «Малятка» Сьогодні працівники Терцентру влаштували свято дітям з «Малятка» Сьогодні працівники Терцентру влаштували свято дітям з «Малятка» Сьогодні працівники Терцентру влаштували свято дітям з «Малятка» Сьогодні працівники Терцентру влаштували свято дітям з «Малятка» Сьогодні працівники Терцентру влаштували свято дітям з «Малятка» Сьогодні працівники Терцентру влаштували свято дітям з «Малятка» Сьогодні працівники Терцентру влаштували свято дітям з «Малятка» Сьогодні працівники Терцентру влаштували свято дітям з «Малятка» Сьогодні працівники Терцентру влаштували свято дітям з «Малятка» Сьогодні працівники Терцентру влаштували свято дітям з «Малятка» Сьогодні працівники Терцентру влаштували свято дітям з «Малятка» Сьогодні працівники Терцентру влаштували свято дітям з «Малятка» Сьогодні працівники Терцентру влаштували свято дітям з «Малятка» Сьогодні працівники Терцентру влаштували свято дітям з «Малятка» Сьогодні працівники Терцентру влаштували свято дітям з «Малятка» Сьогодні працівники Терцентру влаштували свято дітям з «Малятка» Сьогодні працівники Терцентру влаштували свято дітям з «Малятка» Сьогодні працівники Терцентру влаштували свято дітям з «Малятка»

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)