Вінницькі виборчі дільниці до виборів не готові!

25.03.06 00:00 1916 0

Санкції пожежників "остудили" гарячі голови

Вінницькі виборчі дільниці до виборів не готові!

    Органи Державного пожежного нагляду Замостянського району Вінниці перевірили протипожежний стан об'єктів, де розташовані виборчі дільниці територіального виборчого округу № 12 з виборів до Верховної, обласної та місцевих рад.
    Під час обстежень було виявлено, що не всі керівники об'єктів приділили належну увагу виконанню протипожежних заходів згідно з приписами Держпожнагляду. Так, не відповідає вимогам другий поверх приміщення спортивного клубу "Олімпцієць", ВКП "Городок" по провулку К. Маркса (відсутній другий евакуааційний вихід, приміщення не забезпечене первинними засобами пожежогасіння, відсутній телефонний зв'язок).
    ЖЕК №8, "запросив" виборчу дільницю у своє підвальне приміщення - без телефону та евакуаційного виходу... За невиконання приписів Держпожнагляду до адмінвідповідальності притягнено 16 посадових осіб, призупинено експлуатацію чотирьох приміщень та 33 дільниць з несправною електромережою.
    Для забезпечення пожежної безпеки виборчих дільниць потрібно виконувати усі заходи, передбачувані спецінструкцією. А на дільницях обов'язково повинні бути призначені відповідальні за протипожежний стан, які проводитимуть інструктажі з пожежної безпеки з усіма членами комісій про їх обов'язки та дій під час пожежі. При виникненні пожеж обов'язково треба організувати евакуацію людей, документів і майна, гасити пожежу вогнегасниками та повідомити до оперативно-рятувальної служби "01".

    Державний пожежний нагляд Замостянського району міста Вінниці

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)