Чому із ТРЦ "Анастасія" сьогодні евакуювали людей?

27.10.16 14:54 4531

Чому із ТРЦ "Анастасія" сьогодні евакуювали людей?

27 жовтня рятувальники Вінниччини провели практичні тактико-спеціальні навчання з ліквідації можливої надзвичайної ситуації в ТРЦ «Анастасія» обласного центру.

За тактичним задумом, внаслідок короткого замикання електропроводки в одному з припаркованих автомобілів стався вибух газобалонної установки. Вибух спричинив поширення пожежі на шість автомобілів, що стояли поруч.

Адміністрація торговельно-розважального комплексу повідомила про надзвичайну подію Службу «101». Було проведено евакуацію відвідувачів та персоналу, яких у денний час у закладі зазвичай налічується понад 1,5 тисячі.

Чому із ТРЦ "Анастасія" сьогодні евакуювали людей?

«На об’єктах з масовим перебуванням людей дуже важливою є взаємодія адміністрації, персоналу закладу і рятувальних підрозділів. Тому відпрацювання дій вогнеборців і персоналу є одним із найважливіших завдань. – Зазначив начальник оперативно-координаційного центру ГУ ДСНС полковник служби цивільного захисту Руслан Новак. - Під час навчань учасники змогли відпрацювати свої дії щодо ліквідації надзвичайної ситуації на об`єкті з масовим перебуванням людей. А також в черговий раз вдосконалити свої вміння та навички в умовах практичної підготовки

Чому із ТРЦ "Анастасія" сьогодні евакуювали людей?

Загалом у навчаннях було задіяно 6 одиниць основної та спеціальної пожежно-рятувальної техніки та 27 чоловік особового складу.

Фото

Чому із ТРЦ "Анастасія" сьогодні евакуювали людей? Чому із ТРЦ "Анастасія" сьогодні евакуювали людей? Чому із ТРЦ "Анастасія" сьогодні евакуювали людей? Чому із ТРЦ "Анастасія" сьогодні евакуювали людей?

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:ГУ ДСНС у Вінницькій області
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)