18 січня працівники Територіального центру для своїх підопічних, одиноких літніх людей, влаштували Різдяне свято із традиційною різдвяною стравою – кутею. На святі працівники частували бабусь власноруч приготовленою кутею, запашними пирогами з різноманітними начинками та різними смаколиками.

Кожного року працівники Територіального центру вітають своїх підопічних з Різдвяними святами. І завершує цикл Різдвяних свят – Хрещення Господнє, напередодні якого маємо останню Різдвяну вечерю, так звану «Голодну кутю».

Працівники Територіального центру влаштували Різдвяне свято для літніх людей

Необійшлося свято і без традиційної коляди. Окрім запрошених підопічних, працівники почастували гостинцями і тих, хто залишився вдома. Двадцятьом підопічним відділення соціальної допомоги вдома соціальними робітниками були роздані пакунки, які складалися з запашної булочки, фруктів, солодощів та куті. Все це працівники закупили за кошти, які були наколядовані вертепом Територіального центру напередодні.

Працівники Територіального центру влаштували Різдвяне свято для літніх людей

«Свята це не тільки радість та веселощі - це дні , в яких прийнято робити добрі справи та дарувати радість іншим», – зазначила заступник директора Територіального центру соціального обслуговування Леся Стрільчук.

Працівники Територіального центру влаштували Різдвяне свято для літніх людейПереглядів: 3042
Поширень: 0