Володимир Гройсман пішов у школу

19.08.06 00:00 1815 0

Вчора, 18 серпня вінницький міський голова Володимир Гройсман здійснив свій традиційний об’їзд по п’ятницям. Цього разу об’єктом цікавості мера став стан готовності міський шкіл до початку нового навчального року...

Володимир Гройсман пішов у школу

Вчора, 18 серпня вінницький міський голова Володимир Гройсман здійснив свій традиційний об’їзд по п’ятницям. Цього разу об’єктом цікавості мера став стан готовності міський шкіл до початку нового навчального року.

У Вінниці існують 44 школи: 38 у комунальній власності міста (з них 36 денних, 1- спеціалізований навчально-реабілітаційний центр, 1 - вечірня) та 6 приватних («Джерело», початковий заклад та ЗОШ, «Аїст», Яд везер, «Гармонія», «Дельфін»). Мер відвідав школи № 1, №10, №35 та ін.

За словами Володимира Гройсмана, в цьому році міська рада збільшила фінансування шкіл у 4 рази. З міського бюджету на капітальний ремонт шкіл у 2006 виділено 2,5 млн. гривень, станом на 1.08.06 профінансовано 1,342 млн. гривень (53,7%). Також з міського бюджету у повному об’ємі виплачені відпускні та оздоровчі кошти вчителям. Втім, 2006 рік – рік стабілізації. «Наступний має стати роком розвитку для вінницьких шкіл,» - сказав міський голова.

Управління інформаційної політики
та зв'язків з громадськістю

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)