У Терцентрі для вінницьких пенсіонерів влаштували благодійну акцію до Великодня

20.04.17 10:50 608

У Терцентрі для вінницьких пенсіонерів влаштували благодійну акцію до Великодня

19 квітня в Територіальному центрі соціального обслуговування відбулася благодійна акція «Великодня благодать». Працівники Терцентру піклуються про своїх підопічних, і саме завдяки підтримці небайдужих благодійників міста, люди літнього віку мали можливість поласувати Великодньою Паскою.

Окрім паски, в залі було писанкове дерево з більш ніж 200 крашанками. «Для того, щоб робити добро – не обов’язково бути багатим» - зазначає директор Терцентру Галина Бачинська.

У Терцентрі для вінницьких пенсіонерів влаштували благодійну акцію до Великодня

Фото

У Терцентрі для вінницьких пенсіонерів влаштували благодійну акцію до Великодня У Терцентрі для вінницьких пенсіонерів влаштували благодійну акцію до Великодня У Терцентрі для вінницьких пенсіонерів влаштували благодійну акцію до Великодня У Терцентрі для вінницьких пенсіонерів влаштували благодійну акцію до Великодня У Терцентрі для вінницьких пенсіонерів влаштували благодійну акцію до Великодня У Терцентрі для вінницьких пенсіонерів влаштували благодійну акцію до Великодня У Терцентрі для вінницьких пенсіонерів влаштували благодійну акцію до Великодня У Терцентрі для вінницьких пенсіонерів влаштували благодійну акцію до Великодня У Терцентрі для вінницьких пенсіонерів влаштували благодійну акцію до Великодня У Терцентрі для вінницьких пенсіонерів влаштували благодійну акцію до Великодня У Терцентрі для вінницьких пенсіонерів влаштували благодійну акцію до Великодня У Терцентрі для вінницьких пенсіонерів влаштували благодійну акцію до Великодня

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Вінницька міська рада
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)