Три дні дав мер прибиральникам…

19.03.10 09:34 2593

Потрібно, щоб кожен з вас був справжнім господарем на своїй території

Три дні дав мер прибиральникам…

Дороги в місті цього року ремонтуватимуть по трьох напрямках: капітальний ремонт, поточний ремонт та консервація. Остання необхідна для збереження дорожнього покриття при погіршенні погодних умова. Зокрема, морозів, після яких покриття дає тріщини.

- У минулому році ми вийшли на нормальний рівень поточного ремонту доріг, - зазначив міський голова Вінниці Володимир Гройсман під час наради з комунальними і дорожніми службами. – Вимоги залишаються тими ж. Я би хотів, щоб максимально швидко з настанням нормальних погодних умов підприємства та управління забезпечили якісний, швидкий поточний ремонт доріг у місті. Для мене принципово важливо, аби комунальні підприємства не просто прибирали, ремонтували. Мені потрібно, щоб кожен з вас був справжнім господарем на своїй території. Щоб розуміли: якщо той же рекламний щит три дні валяється на землі, а повз проїжджають прибиральники і не реагують, то відреагую я. Я так можу придивлятися два-три дні…

Попри кризовий бюджет, у 2009 році було виконано пристойний обсяг робіт з ремонту вулиць. Начальник управління комунального господарства та благоустрою Ігор Корольчук відзначив, що капітальний ремонт лише однієї вулиці Шевченко з прилеглими провулками обійшовся бюджету у 7,6 млн. грн.

Цьогоріч місто налаштоване не стишувати темпів. Але усе залежить від державного бюджету, який мають прийняти аж у квітні.

Для довідки:
Тим часом шляхове управління, яке відповідає за прибирання доріг і тротуарів у Вінниці, прозвітувало, що завершили 2009 рік із збитками у 320 тисяч гривень. До того ж підприємство, зізнався його керівник Святослав Буше, немає можливостей для механізованого прибирання тротуарів. Наразі пристосували чотири трактори, але для відчутного результату потрібна спеціалізована техніка.

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)