Працівники вінницької поліції встановили осіб, які в м. Вінниці на вулиці Литвиненка пограбували іноземця. Правопорушниками виявилися рідні брати, один яких неповнолітній.

19 листопада до Вінницького відділу поліції з заявою про пограбування звернувся 19-річний громадянин Сомалі. За словами потерпілого, двоє молодиків, які зайшли за ним у під’їзд будинку, на сходинках побили його та відібрали сумку з мобільним телефоном «Samsung J5», 100 доларами США та документами на його ім’я.

Як розповів начальник Вінницького відділу поліції Анатолій Присяжнюк, 25 листопада підозрювані у вчиненні даного правопорушення були затримані. Ними виявилися брати віком 17 та 19 років, жителі м. Вінниці. Менший з них раніше притягувався до кримінальної відповідальності за крадіжки. Речі потерпілого у хлопців поліція вилучила.

Слідчим відділом поліції відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст. 186 Кримінального кодексу України (грабіж). За таке правопорушення передбачено покарання - до 6 років ув’язнення.Переглядів: 1570
Поширень: 0