29 листопада учні молодших класів Комунального закладу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 18 Вінницької міської ради" відвідали Державну пожежно-рятувальну частину №1 та музей, розташований у Головному управлінні ДСНС України у Вінницькій області.

Дітлахи дізналися про витоки пожежно-рятувальної служби та її сьогодення – від кінних ходів до сучасних модернізованих автомобілів для гасіння пожеж.

В залі технічного оснащення, учні побачили спорядження рятувальників та дізнались якими інструментами користуються бійці ДСНС під час порятунку людей.

Для учнів 18-ї школи влаштували екскурсію до пожежної частини та музею ДСНС

Відвідувачам навели приклади ліквідації масштабних пожеж та рятування людей при різного роду надзвичайних ситуаціях. Цікаві приклади героїчних вчинків, розповідь про мужність вогнеборців під час ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС не залишили байдужими ні школярів, ні дорослих.

Для учнів 18-ї школи влаштували екскурсію до пожежної частини та музею ДСНС

По завершенню заходу, у ДПРЧ-1 учням показали спецавтомобілі, та дозволили приміряти захисне спорядження рятувальників, бойовий одяг та пожежно-технічне озброєння.Переглядів: 2480
Поширень: 0