26 грудня піротехніки ГУ ДСНС України у Вінницькій області спільно з працівниками патрульної поліції провели для школярів 5-6 класів 7-го ліцею м.Вінниці пізнавальну бесіду на тему безпечного поводження з вибухонебезпечними предметами та новорічною піротехнікою.

Під час спілкування з фахівцями учні дізнались основні правила безпечного святкування Нового року. Дітлахам розповіли, як прикрасити ялинку та оселю, аби в будинку не виникло пожежі, як користуватись електричними гірляндами, які види піротехніки можна використовувати дітям, а які можна запускати тільки разом з дорослими. Окремо зупинились фахівці обох служб на тому, які надзвичайні події зазвичай виникають під час святкувань Нового року та Різдва, розповіли про ситуації, що виникали у реальному житті.

Вінницькі поліцейські та рятувальники розповіли школярам, як поводитися з новорічною піротехнікою

За допомогою наочних матеріалів рятувальники ознайомили учнів з видами вибухонебезпечних предметів часів минулих війн. Зокрема, розповіли, коли і де знаходять такі предмети, як убезпечити себе та оточуючих від трагедії, та що потрібно робити у разі їх виявлення. Застерегли, що в ніякому разі не можна наближатись до будь-яких підозрілих речей – сумок, пакетів, іграшок, коробок, – які можуть виявитись вибухонебезпечними.

Вінницькі поліцейські та рятувальники розповіли школярам, як поводитися з новорічною піротехнікою

Особливої атмосфери додала яскрава демонстрація працівниками патрульної поліції використання новорічної піротехніки.

Вінницькі поліцейські та рятувальники розповіли школярам, як поводитися з новорічною піротехнікоюПереглядів: 1779
Поширень: 0