Працівники КЗ «Центр підліткових клубів за місцем проживання «Vin Smart» пройшли курс надання першої медичної допомоги. За сприяння Товариства Червоного Хреста України кожен отримав базові навички, які в подальшому допоможуть вправно діяти при наданні невідкладної медичної допомоги.

Учасники отримали не тільки теоретичні знання, а й практичні навички. Також були змодельовані різні життєві ситуації, для цього використовувалися манекени. Кожен зміг спробували себе у ролі не тільки медика, а й постраждалого. Учасники вчились діяти під час загрозливих для життя станів.

Працівники Центру «Vin Smart» вчились надавати долікарську допомогу

«Тренер давав алгоритм дій, що потрібно робити в конкретній ситуації під час нещасних випадків​. Наприклад, як транспортувати потерпілого до машини швидкої допомоги, як накладати пов'язки та джуг. Вчилися розпізнавати по зовнішнім ознакам що сталося з потерпілим», - ділиться враженням заступник директора «Vin Smart» Денис Петренко.

Працівники Центру «Vin Smart» вчились надавати долікарську допомогу

Під час курсу розглядалися такі ситуації як кровотечі, зупинки серця, травми та інше. Також педагоги Центру тренувались робити штучне дихання та непрямий масаж серця. «Вчитися надавати першу допомогу ніколи не пізно та й не зайво, тим більше, що ми працюємо з дітьми», - зазначає педагог Центру, Тетяна Марценюк.

Працівники Центру «Vin Smart» вчились надавати долікарську допомогу

По закінченню дводенного курсу кожен отримав сертифікат, який офіційно підтверджує проходження даного тренінгу та діє у 191 країні світу.

Працівники Центру «Vin Smart» вчились надавати долікарську допомогуПереглядів: 2007
Поширень: 0