Сьогодні, 26 березня, відбулася прес-конференція у креативному просторі «Левел 80» (вул. Магістратська, 80), метою якої була презентація нових напрямків роботи з підлітками та молоддю. Комунальний заклад «Центр підліткових клубів за місцем проживання», Відділ у справах молоді та туризму Вінницької міської ради, спільно з Відділом молодіжної політики та взаємодії з громадськими організаціями Департаменту соціальної та молодіжної політики, ГО «Пангея Ультіма» та «Наше Поділля», за участю волонтерів Корпусу Миру розповіли про особливості занять з англійської мови.

Вже від сьогодні стартували розмовні клуби з англійської мови у підліткових клубах за такими адресами: вул. Соборна, 91, вул. Магістратська, 80 та пр. Космонавтів, 58. Їх особливістю є викладачі, що приїхали з-за кордону та є носіями англійської мови. Заняття проходитимуть раз на тиждень та є абсолютно безкоштовними. Долучитися можуть підлітки від 12 років та молодь до 35 років. Варто зауважити, що попереднє знання англійської мови хоча б на початковому рівні є обов’язковим.

На базі КЗ «Центр підліткових клубів за місцем проживання» стартували розмовні клуби англійської з носіями мови

Такі заняття покликані розвивати комунікативні здібності та поглиблять знання, а також дадуть змогу сприймати мову іноземців.

На базі КЗ «Центр підліткових клубів за місцем проживання» стартували розмовні клуби англійської з носіями мови

Зареєструватися для участі можна за телефоном: 0432 50-82-13

На базі КЗ «Центр підліткових клубів за місцем проживання» стартували розмовні клуби англійської з носіями мовиПереглядів: 3057
Поширень: 0