27 квітня податківці з Києва перевіряли вінницьких підприємців

30.04.10 08:49 2537 4

Усі магазини на просп. Юності протягом дня були зачинені

27 квітня податківці з Києва перевіряли вінницьких підприємців

— Нас попередили, що будуть трусити за всякі мєлочі. Дешевше було в цей день просто закритися, ніж вийти на роботу, — говорить вінничанка Олена, прізвище не називає. — Три дні тому перевіряли магазини по Келецькій. Дали великі штрафи. Робиться все просто: заходять чудаки, роблять контрольну закупку, а тоді по повній програмі. Ліцензія, чек. Якщо нема чека, дивляться, куди записала, по якій ціні. І з ходу по 50 тисяч гривень штрафу: то продукти не так розкладені, то недотримання гігієнічних норм. Тут таке робиться, що жах. Ті, хто має кришу у вінницькій налоговій, дзвонили своїм протеже, а ті тільки руками розводять.

Кілька кіосків відкриті. Біля одного з них голосно плаче жінка.

— Всьо забрали, як же тепер жити? — витирає сльози 36-річна Віра Слободянюк. Вона з чоловіком має кіоск із наручними годинниками та біжутерією. — Прийшли, представилися перевіряючими, попросили документи. У нас усе є. Податки справно платимо. Я не боялася, показала. Потім попросили мене часи показати. Вони їх дивилися, а тоді питають, чи є ліцензія саме на ці часи. А в нас ліцензія загальна на партію годинників. Вони мені кажуть, що це не підходить, і склали акт на вилучення товару. Забрали всі годинники, а це почті 100 тисяч гривень. Чоловік як узнав, у нього стався нервовий зрив. ”Скора” відвезла в больніцу.

У райцентрах області теж проходили перевірки. Магазини зачинили на кілька днів.

— У суботу вискочила в магазин ”Наша ряба”, а він закритий, — говорить Алла Осипчук із райцентру Літин. — Здивувалася, він працює без вихідних. У неділю там теж було закрито. Пішла в сусідній, і на ньому замок висів. Потім сусідка, яка має продуктовий, розказала, що їх приїхали перевіряти всі служби одразу. І податкова, і пожарна, і налогова. Штрафували не глядя.

Подібні перевірки проходили у Жмеринці, Хмільнику, Могилеві-Подільському.

— Зазвичай, якщо з Києва їдуть із перевірками, нас про це попереджають, — говорить Тетяна Александрова, начальник відділу громадських зв’язків обласної податкової інспекції. — Зараз про перевірки ніхто не попереджав.

Кажуть, що перевірки проводять спецгрупи з Києва, в які входять представники міліції, служби безпеки та податкової інспекції. В обласному управлінні служби безпеки про це також нічого не знають. Просять підприємців дивитися документи і записувати дані перевіряльників.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Газета.ua
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 4. Георгій
  Георгій
  05-05-10, 00:23 | IP:95.132.54...
  “Власть не может требовать уважения к закону, когда сама его не уважает…Употребление личных сил может быть допущено только при отсутствии помощи со стороны общественной власти…Народ, правительство которого стремится нарушать его государственное устройство, имеет в силу правового основания необходимой обороны право революции, право восстания” (Кони А.Ф.Избранное.-М.:Сов.Россия,1989,с.7-8).
 • 3. Олександр
  Олександр
  02-05-10, 20:24 | IP:95.132.156...
  Діждалися? Дякуйте всім, хто проголосував за бандитів. Тепер всім перепаде, хто не з ними. Яничарські сраколизи, у всіх областях, думали думали що їм буде рай. Рай буде, але тільки для вибраних. А простим - і у Львові, і в Луганську гаплик.
 • 2. Iren
  Iren
  30-04-10, 11:27 | IP:93.73.214...
  Уважаемый автор,пожалуйста, пишите грамотно, а не по принципу "как слышится, так и пишется", даже если вы передаете прямую речь. У вас же есть корректоры! Это же невозможно читать - "глаза ломаются". И еще: если вы писали статью с претензией на аналитику (а не просто бла-бла), то стремитесь к профессионализму, ссылаясь на законодательство Украины, а то Ваша статейка напоминает заметку в школьную стенгазету (да и то уровень 8-го класса обычной районной школы). По-моему, Вам есть к чему стремится, работайте.
 • 1. Юля
  Юля
  30-04-10, 11:20 | IP:178.92.236...
  вот вам налоговые каникулы на 5 лет от партиии регионов.
  бачили очи шо купували. тепер ижте хоч повилазьте

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)