Дві котельні по вул. М.Кошки наступного опалювального сезону не будуть купувати електроенергію

18.05.10 08:48 1943 2

На 2010 рік КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» заплановано і уже розпочато виконання ряду заходів з енергозбереження з метою подальшої комплексної оптимізації системи теплопостачання міста.

Дві котельні по вул. М.Кошки наступного опалювального сезону не будуть купувати електроенергію

Серед них - встановлення когенераційної установки електричною потужністю 0,5 МВт та тепловою - 0,64 Гкал/год. Це дозволить забезпечити дешевою електричною енергією власного виробництва дві котельні по вул. М.Кошки.

Когенераційна установка повністю автоматизована. Її роботу будуть контролювати з допомогою камер відеоспостереження, які спрямовані на датчики відображення необхідних показників. Витрати на її встановлення, за попередніми підрахунками, окупляться вже за кілька років. Когенераційна установка дасть можливість не лише використовувати власне вироблену електроенергію, а й продавати її іншим споживачам.

Крім цього на цих двох котельнях стане можливим використання додатково виробленої теплової енергії в кількості 8371,1 Гкал на рік в технологічному процесі виробництва теплової енергії. На сьогоднішній день технічні спеціалісти КП «Вінницяміськтеплоенерго» закінчили встановлення установки та після проведення пусконалагоджувальних робіт її буде введено в експлуатацію в 1-му півріччі 2010 року.

Окрім цього, на котельні по вул. М.Кошки,12а та ТЕЦ-4 розпочалась також реконструкція котлів з повною заміною конвективної частини та екранних труб, що дозволить підняти надійність роботи самих котлів.

Вінницький міський голова Володимир Гройсман розповідає, що впровадження таких новітніх технологій допоможе суттєво зменшити обсяги споживання енергоносіїв котельнями. «Дуже важливо, що вся модернізація робиться силами самого підприємства і ми не залучаємо додаткових підприємців-підрядників, - говорить очільник міста. - Це допомагає значно економити кошти на проведення таких робіт».

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 2. Віктор
  Віктор
  18-05-10, 20:09 | IP:77.121.107...
  Когенерація являє собою комбінований процес одночасного виробництва тепла і електричної енергії всередині одної установки - когенераційної. Когенераційні установки використовуються в якості джерела тепла і електроенергії і мають ефективність використання енергетичних ресурсів (газ, нафта) на 30-40% вище, ніж обладнання, що виробляє тільки електроенергію або тільки тепло. Крім того когенераційні установки більш екологічні і більш економічні при правильній розробці проекту.
 • 1. Octopus
  Octopus
  18-05-10, 11:34 | IP:81.30.167...
  ну а пару слов сказать что такое эта самая "когенераційна установка" у журналюги перо отсохнет? или у нас все знают что это такое?
  детский сад ползунковая група.....

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)