Вінницький губернатор буде жорстко реагувати на дії перевіряючих інстанцій, які проводять безпідставні додаткові перевірки

14.06.10 10:06 2328 4

11 червня відбулось спільне розширене засідання робочої групи Регіонального комітету з економічних реформ за напрямком «Сталий економічний розвиток, бізнес - клімат та інвестиції» та координаційної ради з питань розвитку підприємництва та реалізації регуляторної політики при облдержадміністрації, під головуванням голови Вінницької облдержадміністрації Миколи Джиги.

Вінницький губернатор буде жорстко реагувати на дії перевіряючих інстанцій, які проводять безпідставні додаткові перевірки

Як зазначив Микола Джига, основною темою засідання стали питання щодо взаємодії влади і бізнесу, налагодження взаєморозуміння між перевіряючими органами та підприємцями і створення належного ділового клімату на Вінниччині.

Як повідомив під час виступу голова представництва Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва у Вінницькій області Іван Надольний, є проблеми контролю за господарською діяльністю суб’єктів підприємництва. Він зазначив тенденцію, що в той час як перевіряючі інстанції наводять статистику відносно якої кількість перевірок зменшується, самі підприємці говорять про абсолютно протилежну ситуацію. І якщо раніше проблемою, на яку найбільше нарікали підприємці - невистачання оборотних коштів то зараз – це тиск зі сторони державних контролюючих органів.

Але водночас, Іван Надольний відмітив, що в плані перевірок Вінниччина одна із найспокійніших областей України. Він запропонував накласти мораторій на проведення позапланових перевірок щодо підприємців відповідних категорій.

В ході засідання була винесена пропозиція щодо необхідності створення та забезпечення на належному рівні центрів підтримки підприємництва у всіх районах Вінницької області. Голова облдержадміністрації підтримав її і зазначив, що буде жорстко реагувати на дії перевіряючих інстанцій, які проводять безпідставні додаткові перевірки.

«Я сподіваюся, що виявлення та аналіз найбільш несприятливих чинників в підприємницькій діяльності та їх взаємостосунках із владою дасть змогу сформувати пріоритетні напрямки розвитку підприємництва на Вінниччині, - підкреслив Микола Джига. - Адже наше завдання, завдання влади – якісно обслуговувати людей, адже влада існує для людей, для вирішення їх проблем. Тому має бути тактовне і толерантне відношення до підприємців, для яких необхідно створити нормальні умови роботи. Всі перевірки мають бути в рамках виписаних процедур. А ми завжди готові вислухати ваші пропозиції».

На завершення голова облдержадміністрації дав доручення головам райдержадміністрацій вирішити проблему низької закупівельної ціни на молоко у населення.

За оперативною інформацією за 5 місяців поточного року кількість заходів контрольного нагляду скоротилась на третину і склала більше 23 тисяч перевірок, проти 36 тисяч за цей період у попередньому році.

Кожна четверта перевірка визначалась, як позапланова. Найбільше позапланових перевірок проведено органами міліції, пожежного нагляду, ветеринарної медицини – більше ніж по 800 перевірок кожним.

Збільшила кількість перевірок на третину екологічна інспекція, майже на 10 % інспекція праці.

Найбільше перевірок перевірок здійснено органами санітарно - епідеміологічного контролю ( 5,7 тисяч), ветеринарної медицини ( 4,4 тисячі), пожежного контролю ( 3,4 тисячі).

За підсумками спільного розширеного засідання підготовлено відповідне доручення голови облдержадміністрації.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 4. motorrola
  motorrola
  15-06-10, 13:45 | IP:95.134.149...
  Можна список "решти" з прізвищами і роками народження, згідно сайту ОДА якраз ви не володієте інформацією. Щодо репліки згоден - погарячкував, але трошки сумно стає, коли питаєш у підприємців про їхні проблеми і чим їм може держава допомогти і чуєш відповідь "Нехай вона (держава) не заважає". Ось так. Моя репліка була трохи неетична але ніяк не смішна, якщо Вам смішно то мені Вас жаль! Ви напевно живете в своєму придуманому рожевому світі
 • 3. Вітя
  Вітя
  15-06-10, 09:50 | IP:77.121.107...
  Надольному і решті тих "старих пердунів", 30-35 років :))) motorrola, трошки володійте інформацією, ваші репліки просто смішні
 • 2. motorrola
  motorrola
  15-06-10, 09:17 | IP:95.134.149...
  Краще б підприємців запросили на засідання, щоб перед ними Надольний розказав як же добре живеться основним платникам податків в нашій країні.
  20 років країні а вирішують і далі совкові збориська старих пердунів.
 • 1. В ШОКЕ
  В ШОКЕ
  14-06-10, 13:43 | IP:95.134.218...
  ПОЛНЫЙ БЕЗПРЕДЕЛ!!! СВИНЕЙ НЕ ОТТЯНЕШЬ ОТ КОРЫТА!!!

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)