Вінницький губернатор буде жорстко реагувати на дії перевіряючих інстанцій, які проводять безпідставні додаткові перевірки

14.06.10 10:06 2738

11 червня відбулось спільне розширене засідання робочої групи Регіонального комітету з економічних реформ за напрямком «Сталий економічний розвиток, бізнес - клімат та інвестиції» та координаційної ради з питань розвитку підприємництва та реалізації регуляторної політики при облдержадміністрації, під головуванням голови Вінницької облдержадміністрації Миколи Джиги.

Вінницький губернатор буде жорстко реагувати на дії перевіряючих інстанцій, які проводять безпідставні додаткові перевірки

Як зазначив Микола Джига, основною темою засідання стали питання щодо взаємодії влади і бізнесу, налагодження взаєморозуміння між перевіряючими органами та підприємцями і створення належного ділового клімату на Вінниччині.

Як повідомив під час виступу голова представництва Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва у Вінницькій області Іван Надольний, є проблеми контролю за господарською діяльністю суб’єктів підприємництва. Він зазначив тенденцію, що в той час як перевіряючі інстанції наводять статистику відносно якої кількість перевірок зменшується, самі підприємці говорять про абсолютно протилежну ситуацію. І якщо раніше проблемою, на яку найбільше нарікали підприємці - невистачання оборотних коштів то зараз – це тиск зі сторони державних контролюючих органів.

Але водночас, Іван Надольний відмітив, що в плані перевірок Вінниччина одна із найспокійніших областей України. Він запропонував накласти мораторій на проведення позапланових перевірок щодо підприємців відповідних категорій.

В ході засідання була винесена пропозиція щодо необхідності створення та забезпечення на належному рівні центрів підтримки підприємництва у всіх районах Вінницької області. Голова облдержадміністрації підтримав її і зазначив, що буде жорстко реагувати на дії перевіряючих інстанцій, які проводять безпідставні додаткові перевірки.

«Я сподіваюся, що виявлення та аналіз найбільш несприятливих чинників в підприємницькій діяльності та їх взаємостосунках із владою дасть змогу сформувати пріоритетні напрямки розвитку підприємництва на Вінниччині, - підкреслив Микола Джига. - Адже наше завдання, завдання влади – якісно обслуговувати людей, адже влада існує для людей, для вирішення їх проблем. Тому має бути тактовне і толерантне відношення до підприємців, для яких необхідно створити нормальні умови роботи. Всі перевірки мають бути в рамках виписаних процедур. А ми завжди готові вислухати ваші пропозиції».

На завершення голова облдержадміністрації дав доручення головам райдержадміністрацій вирішити проблему низької закупівельної ціни на молоко у населення.

За оперативною інформацією за 5 місяців поточного року кількість заходів контрольного нагляду скоротилась на третину і склала більше 23 тисяч перевірок, проти 36 тисяч за цей період у попередньому році.

Кожна четверта перевірка визначалась, як позапланова. Найбільше позапланових перевірок проведено органами міліції, пожежного нагляду, ветеринарної медицини – більше ніж по 800 перевірок кожним.

Збільшила кількість перевірок на третину екологічна інспекція, майже на 10 % інспекція праці.

Найбільше перевірок перевірок здійснено органами санітарно - епідеміологічного контролю ( 5,7 тисяч), ветеринарної медицини ( 4,4 тисячі), пожежного контролю ( 3,4 тисячі).

За підсумками спільного розширеного засідання підготовлено відповідне доручення голови облдержадміністрації.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)