Аеропорт "Вінниця" прийняв 2 тис. хасидів, які здійснюють паломництво до Умані

07.09.10 04:28 4122

Аеропорт "Вінниця", що в Гавришівці Вінницької області з 2 по 6 вересня прийняв 8 чартерних авіарейсів з брацлавськими хасидами, які в цей час здійснюють масове паломництво на могилу одного з духовних вождів хасидизму раббі Нахмана в Україні.

Аеропорт "Вінниця" прийняв 2 тис. хасидів, які здійснюють паломництво до Умані

Відзначимо, що вони щороку проводять культові обряди на честь настання нового року за іудейським календарем 5-9 вересня в Умані, що в Черкаській області.

Як, зокрема, зазначив директор аеропорту Ярослав Мазурець, 2-6 вересня в аеропорт "Вінниця" прибули 8 чартерних рейсів авіакомпаній "Роза Вітрів" і "Міжнародні авіалінії України", які перевезли близько 2 тисяч хасидів-паломників з Ізраїлю.

За словами Мазурця, 11-12 вересня, з вінницького аеропорту відбудуться ще 8 чартерних рейсів, які доставлять паломників назад на батьківщину.

Як повідомлялося раніше, у лютому 2010 року Україна та Ізраїль домовилися про відкриття регулярних рейсів між Вінницею і Тель-Авівом.

Нагадаємо, що щорічно у вересні в Умані на могилі цадика Нахмана та у приміщенні синагоги Уманської відбуваються масові культові обряди, присвячені святкуванню нового року за іудейським календарем, які супроводжуються масовими приїздами паломників-іудеїв з багатьох країн світу.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Ukranews
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)