Приватні охоронці попалися на ... розбої

09.07.08 01:45 3257

У ніч із 6 на 7 липня двоє 23-річних вінничан звернулися до лікарні через побої, які їм на вул. Чехова завдали троє невідомих.

Приватні охоронці попалися на ... розбої

Медики повідомили про це міліції. Справою зайнялися співробітники Замостянського райвідділу, яким потерпілі розповіли, що ж з ними трапилося.

За словами юнаків, просто на вулиці до них підійшли троє чоловіків у камуфляжі, представилися співробітниками охоронної структури та почали вимагати документи для перевірки. Хлопці відмовилися, а охоронці перейшли до більш вагомих аргументів: зброї, що нагадувала автомат Калашникова (потім з'ясувалося, що "пневматика") та гумової палиці. Перехожих побили та змусили сісти у службове авто, довезли до перехрестя вулиць Гонти та Ватутіна, де дозволили вийти з машини.  Однак, помітивши, що один із хлопців, намагається комусь зателефонувати, охоронці відібрали в нього мобільний телефон, а ще - 100 гривень.

- По гарячих слідах оперативники Замостянського райвідділу вийшли на співробітників однієї з приватних охоронних фірм Вінниці, нині вони затримані, - повідомила помічник начальника Вінницького міськуправління міліції по зв"язках із громадськістю Оксана Бахмат.

- Вирішується питання про порушення відносно затриманих кримінальної справи за ст.187 КК України - "розбій", - зазначає начальник Замостянського райвідділу міліції підполковник міліції Сергій Сокиран.
Прокоментував ситуацію і заступник начальника ВДСО  (державна служба охорони) у Вінницькій області Олександр Хоменко:
- Співробітники приватної охоронної фірми перевищили службові повноваження: вони не мають права перевіряти документи у перехожих. Ми будемо клопотати про позапланову перевірку цієї охоронної структури. Приватні охоронні структури можуть бути позбавлені ліцензії в разі невиконання обумовлених ліцензією умов.

До речі, у 2008 році дев'ять охоронних фірм уже було позбавлено ліцензії, щоправда, причиною було невиконання з їхнього боку договірних умов. Імовірне порушення кримінальної справи проти охоронців-приватників у цьму році буде першим таким випадком.
"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)