Автомобільний парк Вінниччини нараховує близько 250 тисяч авто

14.03.11 02:08 3461

Це 19 позиція серед регіонів України

Автомобільний парк Вінниччини нараховує близько 250 тисяч авто

Автомобільний парк Вінниччини станом на 15 грудня 2010р. нараховував трохи більше 247 тисяч автомобілів. Автомобілі, які є особистою власністю мешканців області становлять 89% всього автопарку області. Їх загальна кількість становила майже 221 тисячу і в порівнянні з попереднім роком збільшилась на 2%. У структурі транспортних засобів населення області найбільша частка припадає на легкові автомобілі – 85%, і в порівнянні з попереднім роком вона зросла майже на 2 відсоткових пункти.

У середньому на 1000 осіб постійного населення області припадає 120 одиниць легкового автотранспорту. По цьому показнику область у минулому році посідала 19 позицію серед регіонів України.

За останні роки зріс попит на автомобілі закордонного виробництва. Питома вага цих автомобілів у порівнянні з 2009 роком зросла з 31% до 40%. Серед іномарок лідерство в нашій області утримують легковики марки “Опель”, “Фольксваген”, “Мерседес”, “Форд”, “Шкода” та “Тойота”.

Парк автобусів населення області нараховує 3,5 тис. одиниць, і більше ніж наполовину (55%) представлений транспортними засобами закордонного виробництва, серед яких половина – це автобуси марки “Мерседес”. Серед автобусів вітчизняного виробництва переважають автобуси марки ГАЗ-32213 (“Газель”) та модифікації, ПАЗ усіх модифікацій, РАФ-2203 та модифікації – усі рівномірно по 20%.

Парк вантажних автомобілів населення області нараховує 23 тисячі транспортних засобів. У структурі вантажного парку по типу кузова переважають бортові та спеціальні автомобілі – їх дві третини, а самоскиди становлять трохи менше 27%.

Крім того, в особистій власності населення області знаходиться майже 22 тисячі причепів до легкових автомобілів, 3 тис. причепів до вантажних автомобілів та 2 тис. напівпричепів.

Жителі області є власниками 6 тисяч мотоциклів вітчизняного виробництва та майже 2 тисячі – закордонного виробництва.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Головне управління статистики у Вінницькій області
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)