Вінницькі медичні установи отримали телевізори від обласного осередку „Фронту Змін”

17.06.11 12:04 1941 2

Вінницький обласний осередок „Фронту Змін” привітав працівників всіх медичних закладів обласного центру із професійним святом.

Вінницькі медичні установи отримали телевізори від обласного осередку „Фронту Змін”

Голова обласного осередку Сергій Кудлаєнко подякував лікарям та працівникам закладів охорони здоров’я за самовіддану працю, яка спрямована в першу чергу на порятунок життів. Він зазначив, незважаючи на недостатнє матеріально-технічне оснащення галузі та невідповідний рівень соціальної захищеності лікарів, люди у білих халатах завжди демонструють високі результати своєї роботи. У сьогоднішні важкі часи надзвичайно важливо не лише утримувати та виховувати професійні кадри. Потрібно підвищувати стандарти в медицині, забезпечити систему охорони здоров’я технічно, а її працівників – соціально і фінансово. Аби підтримати місцеві заклади охорони здоров’я від обласного осередку „Фронту Змін” всім міським лікувальним закладам було подаровано телевізори. Сьогодні головне, щоб наша еліта, до яких я особисто відношу лікарів, почувала себе захищеною. І нам над цим доведеться ще багато працювати, підкреслив депутат обласної ради Сергій Кудлаєнко.

Для довідки:
В системі охорони здоров’я Вінниччини працює біля сорока тисяч чоловік з яких - 7 519 лікарів та 16 647 - середнього медичного персоналу . Майже половина з них мають вищу та першу кваліфікаційну категорії. Лише у Вінниці у 16 медичних установах працює понад 6 тисяч чоловік.

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 2. Читатель
  Читатель
  18-06-11, 17:40 | IP:95.111.217...
  Может он и дешевый, только ни в Пироговку, ни на Ющенко людей почему-то никто не пришел поздравить кроме "ФЗ". Что, выборов нет и медики уже никому не интересны?
 • 1. Яйценюк
  Яйценюк
  17-06-11, 18:48 | IP:71.183.176...
  Дешёвый еврейский пиар.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)