Вінницькі медичні установи отримали телевізори від обласного осередку „Фронту Змін”

17.06.11 12:04 2386

Вінницький обласний осередок „Фронту Змін” привітав працівників всіх медичних закладів обласного центру із професійним святом.

Вінницькі медичні установи отримали телевізори від обласного осередку „Фронту Змін”

Голова обласного осередку Сергій Кудлаєнко подякував лікарям та працівникам закладів охорони здоров’я за самовіддану працю, яка спрямована в першу чергу на порятунок життів. Він зазначив, незважаючи на недостатнє матеріально-технічне оснащення галузі та невідповідний рівень соціальної захищеності лікарів, люди у білих халатах завжди демонструють високі результати своєї роботи. У сьогоднішні важкі часи надзвичайно важливо не лише утримувати та виховувати професійні кадри. Потрібно підвищувати стандарти в медицині, забезпечити систему охорони здоров’я технічно, а її працівників – соціально і фінансово. Аби підтримати місцеві заклади охорони здоров’я від обласного осередку „Фронту Змін” всім міським лікувальним закладам було подаровано телевізори. Сьогодні головне, щоб наша еліта, до яких я особисто відношу лікарів, почувала себе захищеною. І нам над цим доведеться ще багато працювати, підкреслив депутат обласної ради Сергій Кудлаєнко.

Для довідки:
В системі охорони здоров’я Вінниччини працює біля сорока тисяч чоловік з яких - 7 519 лікарів та 16 647 - середнього медичного персоналу . Майже половина з них мають вищу та першу кваліфікаційну категорії. Лише у Вінниці у 16 медичних установах працює понад 6 тисяч чоловік.

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)