Нацбанк тимчасово змінює правила обміну готівкової валюти

12.10.11 11:25 2285

Тепер здати валюту в банки можна буде, пред'явивши будь-який документ, що засвідчує особистість. При цьому «ксерити» документ не будуть. Купити валюту населення, як і раніше, зможе тільки з паспортом.

Нацбанк тимчасово змінює правила обміну готівкової валюти

Глава Національного банку України Сергій Арбузов заявив, що регулятор спрощує процедуру валютно-обмінних операцій для фізичних осіб.

«Враховуючи об'єктивні і суб'єктивні причини, ми тимчасово спрощуємо процедуру покупки банком готівкової іноземної валюти у фізичних осіб ... Ми дозволяємо банкам купувати валюту у фізичних осіб при пред'явленні ними будь-якого документа, що посвідчує особу. При цьому копіювання документів не здійснюється », - йдеться в заяві Арбузова, опублікованому на його офіційному сайті.

За його словами, ці нововведення незабаром вступлять в силу і будуть діяти до закінчення чемпіонату Євро-2012.

Разом з тим, про процедуру продажу банками готівкової валюти населенню у заяві голови НБУ не сказано ні слова. Тобто, при бажанні придбати навіть кілька доларів або євро фізособі доведеться, як і раніше пред'явити паспорт (або документ, що його замінює), причому з документа буде знята копія.
 

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Дело
Система Orphus

Останні новини

Реклама