Міліції накупили електронних перекладачів на 5,5 мільйонів

04.01.12 14:36 1653

Після Євро пристрій можна буде перепрограмований для виконання різних завдань.

Міліції накупили електронних перекладачів на 5,5 мільйонів

Міністерство внутрішніх справ України закупило 1500 мультимовних голосових комунікаторів та електронних перекладачів американської компанії ECTACO, Inc. для майбутнього фінального турніру Чемпіонату Європи з футболу Євро-2012 на суму понад 5,55 млн гривень.

Як повідомили у МВС, вартість одного комунікатора склала 3700 гривень. Водночас у компанії-виробнику повідомили, що українські міліціонери отримають спеціальну модель iTRAVL, призначену для працівників органів безпеки, подібну до тієї, що використовувалася на Олімпіаді у Пекіні у 2008 році. "Вона підтримує російську, українську, англійську, іспанську, італійську, німецьку, польську, португальську та французьку мови. Крім того, модель містить аудіорозмовник, що розпізнає мову та забезпечує переклад 14 тис. фраз, а також вбудовану програму для прискореного вивчення іноземних мов", - зазначили у компанії. ECTACO уточнює, що українська міліція тестувала комунікатор із лютого 2011 року.

"Важливо відзначити, що пристрій - це бюджетне рішення в порівнянні з конкуруючими на ринку. Він може бути перепрограмований після чемпіонату для виконання різних завдань", - наводяться в повідомленні слова генерального директора компанії Давида Любиницького. Згідно з інформацією на сайті ECTACO, вартість подібного мультимовного комунікатора iTRAVL NTL-9С становить 529,95 дол.
 

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:ТСН.ua
Система Orphus

Останні новини

Реклама