Вирішуються питання передачі ВНЗ до сфери управління МОНмолодьспорту

16.01.12 11:45 1784

13 січня 2012 року під головуванням Першого заступника Міністра освіти і науки, молоді та спорту Євгена Суліми відбулося засідання Оперативного штабу з питань передачі вищих навчальних закладів до сфери управління МОНмолодьспорту.

Вирішуються питання передачі ВНЗ до сфери управління МОНмолодьспорту

На засіданні розглянуто стан виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2011 № 1191 “Деякі питання управління вищими навчальними закладами”.

Зокрема, обговорено питання фінансування переданих вищих навчальних закладів, підготовки вищими навчальними закладами необхідної для передачі документації, підписання додатків до контрактів з керівниками вищих навчальних закладів, фінансування структурних підрозділів.

За підсумками засідання членам Оперативного штабу надано доручення щодо проведення зустрічей з керівниками вищих навчальних, які вчасно не подали необхідної для передачі документації та підготовки листів-попереджень щодо відповідальності керівників вищих навчальних закладів за забезпечення вчасних виплат заробітної плати викладачам та стипендій студентам.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Урядовий портал
Система Orphus

Останні новини

Реклама