В школи будуть надаватись підручники тією мовою, якою ведеться навчання

13.06.12 15:29 2059 2

Голова Міністерства освіти Дмитро Табачник заявив, що в школи будуть направлятися підручники на тій мові, на якому проводяться заняття.

В школи будуть надаватись підручники тією мовою, якою ведеться навчання

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України має намір удосконалити держзамовлення на підручники і направляти в школи підручники тією мовою, якою здійснюється викладання в школах.

"Держзамовлення по підручникам буде подаватися в школи на тій мові, яку замовляють школи ... якщо в молдавську школу приходять книги на румунському - вони нікому не потрібні. Якщо в угорську школу приходять книги російською - вони теж нікому не потрібні", - сказав голова міністерства Дмитро Табачник.

За словами міністра, його міністерство буде чітко виконувати заявки на підручники як у мовній категорії, так і за кількістю, які подаються обласними управліннями освіти і науки.

"Якщо обласні управління освіти і науки міністерству направляють один перелік замовлень мовної і за кількістю, а міністерство їх дресирує так, як це було в 2008-м в 2009 році і каже:" Ви просите одне, але отримаєте те, що ми вважаємо необхідним ", - це неправильно. Через це купа таких книг, а по суті, знищені бюджетні кошти лежать в підвалах шкіл, а школи за свої кошти закуповують необхідні їм книги ", - додав Табачник.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Delo.ua
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 2. БаБуЛьКа
  БаБуЛьКа
  14-06-12, 15:52 | IP:178.93.99...
  Господи, ми в УКРАЇНІ живемо! Українська - наша мова! Якою ж, йоханий бабай, мовою мають викладати у школах!? В українських школах!...Нехай і гріх, але хай

  їм вже за такі слова, мову відбере!
 • 1. Сергій
  Сергій
  14-06-12, 14:23 | IP:176.32.10...
  Ооо, тепер ще можна буде відмити трошки грошей :)

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама