Від "Київстар" та МТС вимагають зменшення тарифів

14.06.12 14:05 3383 2

Антимонопольний комітет намагається зупинити подорожчання мобільного зв'язку.

Від "Київстар" та МТС вимагають зменшення тарифів

Антимонопольний комітет направив двом найбільшим операторам мобільного зв'язку в країні - "Київстару" і МТС - офіційні листи з рекомендаціями знизити тарифи, - повідомив перший заступник голови комітету Рафаель Кузьмін. Самі оператори говорять, що листів від АМКУ поки не отримували.

Ціни на мобільний зв'язок в Україні зростають з весни. Так, в березні "Київстар" на 30% підвищив вартість SMS-та MMS-повідомлень і почав вводити щоденну абонплату в ряді тарифних планів. Вчора компанія повідомила про подорожчання з 19 червня SMS-та MMS-повідомлень для абонентів тарифних планів Beeline на 50%. МТС з 1 червня в популярних тарифних планах "Супер МТС", "MAX Energy" і "Народний" збільшив вартість внутрішньомережевих і міжмережевих дзвінків на 50% і 20% відповідно, а з 15 червня збирається на 20-80% підвищити щоденну плату за користування сусідніх тарифних планів.

Зростання цін в "Київстарі" і МТС вважають обгрунтованим і пояснюють в першу чергу інфляцією. "У нас зростають витрати на утримання мережі: плата за електроенергію, збори за радіочастотний ресурс, зарплати, - пояснив  президент  "Київстару" Ігор Литовченко. 

Новими тарифами "Київстар" і МТС намагаються стимулювати абонентів якомога менше дзвонити на номери інших операторів і здійснювати більше внутрішньомережевих дзвінків, що може бути сприйнято комітетом як антиконкурентні дії,-  говорить Олександр Паращій, аналітик ІК Concorde Capital.

І все ж АМКУ навряд чи вдасться довести змову найбільших операторів або необгрунтованість підвищення тарифів, вважає керуючий партнер юридичної компанії Arzinger Тимур Бондарєв. "Для цього треба проводити масштабне розслідування, а комітет останнім часом глибоко не копає", - відзначає він.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Кommersant.ua
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 2. Оксана
  Оксана
  16-06-12, 01:12 | IP:91.124.162...
  За МТС нічого не скажу, а в "Київстарі" є досить багато вигідних, дуже економних пропозицій і на дзвінки, і на смс - треба лише слідкувати за новинами компанії. Я наговорюю за день по телефону не менше 2 годин, надсилаю щодня 30-50 смс. Дехто із знайомих, що бачать мене "вічно на телефоні", сміється, що я, мабуть всю зарплату на мобільний трачу, а насправді коштує мені це менше 50 грн в місяць (саме завдяки різним акціям). Не бачу ніякого приводу для претензій, навпаки...
 • 1. Кровосісі
  Кровосісі
  15-06-12, 10:47 | IP:194.50.125...
  Заставьте для начала Киевстар сделать оплату посекундную, а не поминутную. На этом не за что приличная часть денег уходит.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама