Розпочався відбір на Дитячий пісенний конкурс "Євробачення – 2013"

02.04.13 17:09 2723 0

Національна телекомпанія України оголошує початок національного відбору на Дитячий пісенний конкурс "Євробачення – 2013".

Розпочався відбір на Дитячий пісенний конкурс "Євробачення – 2013"

З 2 квітня по 31 травня приймаються заявки на участь у конкурсі.

Заявки мають надходити на адресу НТКУ: 04119, м. Київ, вул. Мельникова, 42, "Конкурс Дитячої пісні "Євробачення – 2013".

У липні цього року журі конкурсу обере 20 фіналістів, які 15 липня 2013 року прибудуть до місця проведення фіналу в МДЦ "Артек", де проживатимуть і працюватимуть із фахівцями (педагогами з вокалу, хореографами, психологами, аранжувальниками тощо).

01 серпня 2013 року відбудеться фінальний концерт-конкурс, у якому 20 фіналістів виконають свої конкурсні пісні. Саме у фіналі за результатами змішаного голосування буде визначено пісню і переможця, що представлятимуть Україну на Міжнародному конкурсі дитячої пісні "Євробачення – 2013".

Усі документи, які стосуються Дитячого пісенного конкурсу "Євробачення–2013", можна знайти на сайті Першого Національного у розділі "Дитяче Євробачення – 2013".

Нагадаємо, що фінал Дитячого пісенного конкурсу "Євробачення – 2013" відбудеться 30 листопада у Києві. Це рішення прийняла наглядова рада конкурсу в лютому цього року. Минулого року переможницею конкурсу стала представниця України Анастасія Петрик з піснею "Небо".

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Перший Національний
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама