Напиши листа друзям у Росію!

04.03.14 17:27 1990 1

Молодіжна громадська організація СМОВ запустила соціальну акцію «Напиши листа друзям у Росію». Мета акції - звернути увагу суспільства на раціональне висвітлення подій, що відбуваються в Україні.

Напиши листа друзям у Росію!

У наш час не можливо обійтись без впливу медіа на свідомість громадян. Ми щодня дивимось телевізор, щогодини перевіряємо свіжі новини через Інтернет, ми постійно чуємо, що нове трапилось від знайомих. І ми добре розуміємо, що, як правило, подача інформації через ЗМІ висвітлює події односторонньо, з «вигідного боку».

Напиши листа друзям у Росію!

Кожен з нас має друга, родича, знайомого, що мешкає на території Російської Федерації! СМОВ відкриває акцію «Напиши листа друзям у Росію!», щоб якомога більше людей країни-сусіда знали правду про те, що відбувається в Україні, щоб знали правду про наші переживання, про так званих радикалів і «бандерівців», щоб знали нашу позицію!

Не важливо, який спосіб Ви оберете, щоб відправити свій лист. Чи за допомогою соціальних мереж, skype чи e-mail, телефонний дзвінок чи факс, не важливо! Головне, щоб Ви розказали про реальний стан речей в Україні і змогли порівняти з інформацією, що Ваші друзі отримують з телеекранів.

З вірою в мир! З вірою в єдину Україну!

"Моя Вінниця"
Теги: Україна
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


  • 1. Alex
    Alex
    05-04-14, 16:11 | IP:91.147.23...
    и напишите обязательно на "ридной мове" и все то , что вы напишите обязательно поймут. ведь все Россияне с детства украинский язык понимают.....

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама