Петро Порошенко у Страсбурзі візьме участь у позачергових дебатах ”Вторгнення Росії в Україну” та зустрінеться з керівництвом ЄС

12.03.14 11:01 1310 0

Петро Порошенко у Страсбурзі візьме участь у позачергових дебатах ”Вторгнення Росії в Україну” та зустрінеться з керівництвом ЄС

Европейський парламент сьогодні збирається на позачергові дебати на тему “Вторгнення Росії в Україну”. Засідання у Страсбурзі відбудеться за участю Співголови Комітету парламентського співробітництва Україна-ЄС Петра Порошенка.

Під час свого визіту він також проведе переговори з Європарламентарями, на яких планує підняти тему поточної ситуації в Криму та шляхів вирішення виходу з кризи.

Петро Порошенко планує обговорити питання підписання Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС, макрофінансової допомоги Україні з боку Європейського Союзу та питання лібералізації візового режиму для України.

В рамках візиту Співголови Комітету парламентського співробітництва Україна-ЄС Петро Порошенко проведе зустрічі з керівництвом Європейського Союзу, зокрема Головою Європейського Парламенту Мартіном Шульцем, Єврокомісаром з питань розширення та політики сусідства Штефаном Фюле та Головою комітету Європейського Парламенту з міжнародних справ Елмаром Броком.

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама