Польсько-український фонд надаватиме підтримку українським підприємствам, які освоюють нові технології чи планують вийти на європейські ринки

27.03.14 10:25 1549

Польсько-український фонд надаватиме підтримку українським підприємствам, які освоюють нові технології чи планують вийти на європейські ринки

На реалізацію ініціативи, яка була обговорена минулого тижня під час зустрічі Президента Республіки Польща пана Броніслава Коморовського і Віце-прем'єр-міністра  України Володимира Гройсмана, в Канцелярії Президента Польщі 24 березня відбулось обговорення питань щодо створення механізмів роботи польсько-українського фонду для підтримки малих і середніх підприємств в Україні. Про це повідомляє офіційний сайт Президента Республіки Польща.

Передбачається, що у фонді буде акумульовано 300 млн. злотих (майже 100 млн. доларів), які будуть спрямовуватись  для підтримки в першу чергу тих малих та середніх підприємств, які планують освоювати нові технології або здійснювати вихід на європейські ринки. В залежності від проекту сума підтримки становитиме від декількох сотень тисяч до декількох мільйонів злотих.

«Фонд повинен працювати на моделі польсько-американського фонду підприємництва, який на початку польської трансформації успішно підтримував місцеві малі та середні компанії, а також сприяв розвитку приватного ринку в Польщі», - сказав міністр Канцелярії Президента Ольгерд Дзєконьскі.

Володимир Гройсман зазначив, що ініціатива Президента щодо створення фонду  підтримки розвитку малих і середніх підприємств в Україні є ще одним свідченням того, що братня Польща готова надавати Україні реальну допомогу на шляху реформ. Він також зазначив, що з польськими колегами зараз обговорюються технічні деталі реалізації та інших домовленостей, досягнутих під час зустрічей з високопосадовцями Польщі.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Прес-служба Мінрегіону України
Система Orphus

Останні новини

Реклама