Сьогодні у Страсбурзі кандидат у Президенти України Петро Порошенко зустрівся із Президентом Європейського Парламенту Мартіном Шульцем. Зустріч було присвячено подіям в Україні, і переговорам, які відбуватимуться у Женеві.

«Україна добре підготовлена до зустрічі в Женеві і готова до знаходження компромісу, але є речі, з якими ми ніколи погодимося. Це - агресія і спроби зовні нав’язувати зміни до української Конституції, робота над якою є винятково внутрішньою справою самих українців». Про це співголова Комітету парламентського співробітництва Україна - ЄС Петро Порошенко заявив у Страсбурзі після зустрічі з Президентом Європейського Парламенту Мартіном Шульцем.

Петро Порошенко з Президентом Європейського Парламенту Мартіном Шульцем  заявив у Страсбурзі

Пан Шульц в свою чергу висловив сподівання, що перемовини, які відбудуться в Женеві, мають принести конкретні результати для стабілізації ситуації в Україні. «Я дивлюся з надією на переговори в Женеві, і ми сподіваємось, і в той самий час, наполягаємо, щоб усі учасники приїхали з метою знаходження конструктивного рішення для України і для усієї Європи».

Президент ЄП розповів, що від імені Європейського Парламенту зробив звернення до керівництва Російської Федерації із закликом поважати недоторканість і територіальну цілісність України і уникати будь-яких проявів агресії».

«Україна зараз перебуває під агресією, і агресією не лише на території Криму, а й в східних областях України, - зазначив Порошенко. - Ми зіштовхнулися з агресією спеціальних підрозділів збройних сил Російської Федерації, які дестабілізують ситуацію в Україні. Лише минулої ночі три людини було вбито, 13 поранено і, в цих умовах, українська влада намагається зробити усе можливе для стабілізації ситуації».

Кандидат у Президенти України Порошенко наразі перебуває у Страсбурзі у зв’язку з тим, що сьогодні 17 квітня має бути прийнята резолюція Європейського Парламенту, яка однозначно підтримує українську незалежність та територіальну цілісність, схвалить українські кроки з деескалації конфлікту, визнає причетність росіян до дестабілізації ситуації на Сході України, ініціює більш жорсткі санкції проти РФ. «Єдність, яку демонструє Європейський Парламент з парламентом України є дуже важливим і сильним сигналом для усіх учасників процесу з деескалації конфлікту в Україні», - наголосив П.Порошенко.

Перед голосуванням в кулуарах ЄП у Порошенка заплановано низку зустрічей з парламентарями.Переглядів: 2779
Поширень: 0