США збільшили термін дії віз для українців до 10 років

28.04.14 09:57 2021 0

Раніше громадяни України могли отримати американську візу терміном дії не більше п'яти років

США збільшили термін дії віз для українців до 10 років

Державний департамент США вніс зміни в порядок отримання віз для громадян України на основі взаємних домовленостей між Україною і США, що дозволить українцям отримувати візи терміном на 10 років. До цього українці могли отримати візи терміном дії на 5 років. Про це повідомляє прес-служба посольства США в Україні.

"Українцям, яким потрібно відвідати Сполучені Штати на короткий термін у справах бізнесу або з метою відпочинку, зможуть подорожувати в США протягом десяти років без потреби поновлення візи. Це вплине на життя десятків тисяч українців буде і сприяти їх подорожам в США у справах бізнесу і з метою відпочинку. Тепер Україна в цьому аспекті приєдналася до своїх європейських сусідів - Польщі, Румунії, Болгарії, Кіпру та Хорватії", - йдеться в повідомленні.

За інформацією посольства, віза повинна бути дійсною на в'їзді мандрівного в США, але термін дії візи (термін дії, протягом якого візою можна користуватися) не має зв'язку з тривалістю періоду перебування на території США, дозволеного мандрівникові Департаментом внутрішньої безпеки США при перетині кордону.

"Особи, у яких буде віза на багаторазовий в'їзд, зможуть здійснювати численні поїздки в США з будь-якою метою, відповідної цьому типу візи, якщо термін дії їх візи не закінчився, і вони не вчинили правопорушень, за які їм могли б заборонити в'їзд в США", - зазначили в посольстві.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:ЛІГА. Новости
Теги: Віза, США
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама