Європейський Союз закликає Україну якнайшвидше ратифікувати угоду про асоціацію

17.07.14 11:40 1499 0

Європейська Рада наголосила на важливості ратифікації Києвом угоди про асоціацію з ЄС. Окрему увагу в Брюсселі приділяють створенню зони вільної торгівлі та її впливу на торговельні відносини Києва та країн СНД.

Європейський Союз закликає Україну якнайшвидше ратифікувати угоду про асоціацію

Європейська Рада в своєму рішенні, прийнятому в середу, 16 липня, в Брюсселі наголосила на важливості питання ратифікації Києвом угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом. Адже лише з моменту ратифікації Україною стає можливим тимчасове застосування положень угоди. Таке тимчасове застосування необхідно, оскільки остаточна ратифікація всіма 28 країнами ЄС може затягнутись на роки.

Учасники саміту ЄС також підтримали проведення тристоронніх консультацій на рівні міністрів між Україною, ЄС та Росією щодо імплементації угоди про асоціацію, які відбулися минулої п’ятниці, 11 липня.

Як наголошується в рішенні, Європейська Рада, окрім цього, підтримує запровадження консультаційного механізму задля вивчення потенційних труднощів, які можуть виникнути під час втілення в життя угоди про зону вільної торгівлі між Україною та ЄС. Зокрема, ідеться про можливі проблемні питання функціонування зони вільної торгівлі між країнами СНД, куди також входить Україна.

Створення глибокої та всеосяжної зони вільної торгівлі між Євросоюзом та Україною є одним із основних пунктів угоди між Києвом та Брюсселем, підписаної наприкінці червня.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:DW.DE
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама