Ізраїль заборонив своїй "оборонці" надавати технології росіянам та постачати їм безпілотники

07.08.14 13:42 1678

Учора над Запорізькою областю військові збили черговий російський безпілотний літальний апарат

Ізраїль заборонив своїй "оборонці" надавати технології росіянам та постачати їм безпілотники

Прикордонники продовжують фіксувати польоти російських безпілотників над українською територією. Протягом минулої доби повітряні цілі були виявлені на ділянці відповідальності відділу прикордонної служби у Херсонській області: один безпілотник рухався над водною поверхнею Перекопської затоки на Херсонщині, другий – з території тимчасово окупованого Криму в напрямку села Чаплинка на висоті близько 1 км. О 23:15 на цьому ж напрямі ще один безпілотник порушив повітряний простір України на висоті близько 1,5 км.

Факти порушення повітряного простору не залишаються без відповіді. Учора о 21:40 військовослужбовці 8-го батальйону територіальної оборони спільно з прикордонниками виявили та збили російський безпілотник в Приазовському районі Запорізької області.

На факти російської агресії реагує також міжнародна спільнота. Зокрема, Міністерство оборони Ізраїлю заборонило компаніям оборонного комплексу країни вести будь-які переговори щодо поставок безпілотних літальних апаратів та технологій до Російської Федерації. Дія вказаних обмежень поширюється і на діючі контракти.
Ізраїль заборонив своїй "оборонці" надавати технології росіянам та постачати їх безпілотниками

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама