В Окремій комендатурі охорони і забезпечення Дежприкордонслужби, що знаходиться в м. Бортничі, відбулася передача прикордонному відомству транспортних засобів та обладнання для посилення прикордонних підрозділів.

Захід пройшов за участі Першого заступника Голови Держприкордонслужби України генерал-майора Василя Серватюка та начальника відділу з правоохоронних питань Посольства США в Україні Крістофера Сміта.

Дежприкордонслужба отримала 35 броньованих джипів Volkswagen Amarok та Toyota Land Cruiser

У рамках проекту міжнародно-технічної допомоги наданої Урядом США прикордонному відомству було передано 35 броньованих позашляховиків марки «Фольксваген Амарок» та «Тойота Ланд Круізер 200», а також отримано 2300 комплектів захисного обмундирування. Загалом в рамках проекту «Посилення оперативно-службових спроможностей Державної прикордонної служби України у сфері виконання службової діяльності» протягом 2015 року планується додатково передати прикордонникам автомобільну техніку, тепловізійні прилади, переносні та стаціонарні радіостанції та засоби індивідуального захисту вартістю майже 10 мільйонів доларів.

Дежприкордонслужба отримала 35 броньованих джипів Volkswagen Amarok та Toyota Land Cruiser

Під час проведення заходів учасники обговорили плани щодо подальшого співробітництва та вручили персоналу прикордонного відомства ключі від отриманого автотранспорту.

Під час свого виступу генерал-майор Василь Серватюк подякував пану Сміту за надану Урядом США допомогу та підтримку в рамках проекту та запевнив, що отримана техніки вже невдовзі посилить прикордонні підрозділи.

У свою чергу начальник відділу з правоохоронних питань Посольства США в Україні Крістофер Сміт запевнив у подальшій співпраці та повідомив, що за необхідності Держприкордонслужбі буде надана експертна допомога та створено тренувальну базу на базі одного з навчальних закладів Держприкордонслужби.Переглядів: 4325
Поширень: 0