Це відбулося 10 лютого, повідомляє місцеве видання kr-news.ru.

10 лютого, близько 12 години, на території Каменського району поблизу Волченського був затриманий КамАЗ із бойовиками. Неподалік від повороту на Донецьк (Росія) дорогу КамАЗу перекрили російські БТРи. По тривозі були підняті поліція, розміщений у Каменську інженерний полк, військовослужбовці внутрішніх військ.

Водій КамАЗу, у якому перебували ще двоє людей, протаранив загородження, установлені на прикордонних пунктах пропуску "Ізварине" (Україна) і "Донецьк" (Росія) і в\'їхав на територію Росії.

Бойовики з Луганська в нетверезому стані на КамАЗі  прорвалися на територію Росії

Як повідомляє сайт 161.ру, на жодні вимоги прикордонників чоловіки не реагували. Щоб їх зупинити довелося вдаватися до допомоги бійців ОМОНа, співробітників відділення мобільних дій ПУ ФСБ Росії по Ростовській області. У зв\'язку з непокорою була застосована вогнепальна зброя.

Усі затримані були в сильному сп\'янінні. Вони стверджували, що є ополченцями й навіть протягом деякого часу не могли усвідомити, що перебувають на території іншої держави.

Після того, як "ополченці" прийшли до тями, вони почали говорити, що є заручниками.

При перестрілці поранення одержав один з бойовиків, який був родом із Владикавказа.

У Відділі МВС Росії по г. Каменск-Шахтинському спочатку повідомили, що все, що відбувається було навчаннями.Переглядів: 3652
Поширень: 0