ВР прийняла закон, відповідно до якого протягом двох тижнів після покупки можна обміняти товар

14.05.10 15:12 2313

Сьогодні, 14 травня, Верховна Рада прийняла закон, що встановлює право покупців протягом двох тижнів (14 днів) обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний товар.

ВР прийняла закон, відповідно до якого протягом двох тижнів після покупки можна обміняти товар

Повідомляється, що за закон про внесення змін до статті 707 Цивільного кодексу України проголосували 310 народних депутатів з 415 зареєстрованих у залі.

Згідно з документом, вимоги покупця про обмін або повернення товару підлягає задоволенню у разі, якщо товар не був у вживанні, збережено його товарний вигляд, споживчі якості і за наявності доказів придбання товару у цього продавця.

Автор законопроекту - член фракції Наша Україна - Народна самооборона Андрій Парубій пояснив, що, згідно з нині чинною редакцією Цивільного кодексу покупець має право протягом 14 днів з моменту покупки непродовольчого товару неналежної якості обміняти його у місці купівлі на аналогічний товар.

Також депутат відзначив, що ця норма дозволяє продавцям маніпулювати правом покупців і відмовляти їм в обміні товарів належної якості.

Як повідомляється, закон спрямований на усунення неузгодженостей між загальним змістом статті 707 Цивільного кодексу (присвячена обміну непродовольчого товару належної якості) і терміном, який використовується в її частини першій (товар неналежної якості).

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Корреспондент.net
Система Orphus

Останні новини

Реклама