Податковий кодекс: перевізникам дозволили працювати на спрощеній системі

19.11.10 15:55 2214 1

Депутати розширили список "спрощенців"

Податковий кодекс: перевізникам дозволили працювати на спрощеній системі

До переліку видів діяльності, які мають право застосовувати спрощену систему оподаткування відповідно до Податкового кодексу, внесено ще сім пунктів.

За відповідні зміни до Податкового кодексу у п'ятницю проголосували 258 депутатів.

"Ми викреслили сім видів діяльності, тобто дозволили додатково сім видів діяльності. Це стосується сфери перевезень, тобто всі перевезення будуть мати можливість працювати на спрощеній системі. Це сфера розваг, крім грального бізнесу. Це інжиніринг, геологія, геодезія, технічні випробування та ще кілька позицій", - повідомив під час обговорення змін до документа голова парламентського комітету із податкової і митної політики. Віталій Хомутиннік.

Як повідомлялося, у четвер Верховна рада проголосувала зміни до Податкового кодексу щодо спрощеної системи оподаткування, якими встановила більш жорсткі вимоги для підприємців.

Введення документа в цілому передбачено з 1 січня 2011 року, в той же час для ряду норма документом передбачений перехідний період від трьох до шести місяців.

При цьому поправки, щодо порядку застосування спрощеної системи оподаткування вводяться в дію з 1 квітня 2011 року.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Економічна правда
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


  • 1. Leonid
    Leonid
    12-04-11, 17:51 | IP:195.200.245...
    Упрощенка вообщето внезакона, и по состоянию на сегодня. Это значит, что ее в любой момент могут отменить. Есть разъяснение по этому поводу - http://www.kapitalizator.com/sproshhena-systema-opodatkuvannya-poza-zakonom Поэтому, до конца года могут что-то опять навязать предпринимателям. Кроме того, единый налог – это не налог, в свете Налогового кодекса. В связи с такой неурегулированостью вопроса, думаю, упрощенку (то есть сам Указ об упрощенке) вскоре отменят. Ждите новых потрясений, предпринимателои-упрощенцы! Хорошо что перевозчикам разрешили роботать на упрощенной основе.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама