Табачник заборонить ставити оцінки на уроках фізкультури

23.02.11 14:08 2782 8

Оцінювання школярів на уроках фізкультури буде відмінено

Табачник заборонить ставити оцінки на уроках фізкультури

Про це на брифінгу заявив міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник, передає кореспондент РБК-Україна.

"Фізкультура буде розрахована просто на рух, на активність, на дихальну активність, але чому раніше були трагедії - тому що хтось намагається з секундоміром порівнювати, за скільки секунд пробігла дитина 30 м, 60 м...це, очевидно, не є завданням занять з фізичної культури. На сьогоднішній день, в Кабміні є новий державний стандарт початкової школи, де як раз більше годин по фізкультурі, і навички компетентності оцінюються просто присутністю дитини на повітрі, в русі, в ходьбі. Я взагалі проти того, щоб фізкультуру оцінювати чисто як навчальне навантаження. Це скоріше перепочинок в русі, на свіжому повітрі", - заявив Д.Табачник.

За його словами, новий стандарт передбачає зарахування заняття дітей в спортивних секціях як урок фізичної культури.

Крім того, згідно програми, діти, які не можуть по стану здоров'я виконувати будь-які фізичні вправи, будуть просто знаходитись на свіжому повітрі.

"Мені хотілося б, що б показники фізичної культури і спорту ми розглядали як європейські країни", - відмітив Д.Табачник.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:РБК-Україна
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 8. Віра
  Віра
  21-03-11, 21:57 | IP:82.207.19...
  Нетреба відміняти оцінювання,бо тоді діти взагалі перестануть ходити на уроки фізкультури.Треба всі школи забезпечити нормальною спортивною базою,а то навіть мячів в школах немає,некажучи вже про якийсь інший інвентар............
 • 7. Ліліт
  Ліліт
  28-02-11, 10:21 | IP:95.135.127...
  Взагалі дурістю є те, що учні початкової школи проводять за партою по 40-45хв. 4-5 уроків, коли по ще "совкових" нормах мають сидіти за партою не більше 15хв. Краще б ввели якісь шахи, футбол, плавання чи вивчення природи. На батьків все звалювати - теж неправильно. Люди за 1,5-3 тис. грн./міс. працюють від рання до смеркання, а як ще й дачі не мають, то взагалі - хоч шкарпетки гризи. І про яке виховання (секції, гуртки) можна говорити в принципі? Такі, як Віта, певно ще не дожили до власних дітей...
 • 6. Віталій
  Віталій
  24-02-11, 09:42 | IP:91.207.210...
  ...А Табачник що розуміє в фізкультурі? Через таких міністрів наша нація вимре. Чому не закриють гральні автомати, де наші діти проводять майже всі дні? Чому в нас так багато барів, кафе? Чому кожному соплякови продають спиртне, сигарети, накркоту? Може саме в цьому треба шукати відповідь про випадки смертей? А ви говорите, що це через ФІЗКУЛЬТУРУ. А про руховий режим дитини хтось задумувався? Звичайно накуривушись і напившись і прийшовши на урок з фізкультури, спавши дві години, можна не тільки померти. Доки всі політики будуть лізти в освіту? Що вони там розуміють? Хай краще в країні наведуть порядок. Рвуться до Болонського процесу? Хай краще вивчуть таких видатних діячів як Сухомлинського, Макаренка, а потім запозичують всяке різне...
 • 5. Саша
  Саша
  24-02-11, 09:33 | IP:91.207.210...
  Думайте що пишити!!!!!! Не було б фізичної культури, давно уже б поздихали, жиром заплили і взагалі, щоб щось розуміти у цьому необхідно мозги мати! Краще хай діти ходять п"ють, курять..... здихають???????? Оцінки потрібно ставити!!! Який розум потрібно мати щоб таке писати???
 • 4. Віта
  Віта
  23-02-11, 23:50 | IP:91.124.229...
  а я вважаю, що повинні ставити оцінки, тоді діти будуть старатись! хоча з іншого боку на уроках фізкультури багато не винесеш, щоб аж норматив покращився. Оцінка з фізкультури - це просто ніби перевірка загальних здібностей учня, а не напрацювання на уроках! Фізкультура - це здоровя, але про це повинні потурбуватись батьки дітей, а школа, на жаль, цього зробити не може! стосовно летальних випадків, то в цьому фізкультура не винна! ЗДОРОВ"Я ДІТЕЙ В РУКАХ БАТЬКІВ!!! потрібно водити дітей в додаткові секції. І не варто говорити, що все платне, наприклад, легка атлетика - безкоштовно!

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама