До кінця 2012 року всі будинки обладнають лічильниками води й тепла

19.07.11 10:49 1598 0

Cьогодні лічильниками на воду обладнано лише 40% квартир, на тепло – 23%. За півтора роки ці показники планується довести до 100%.

До кінця 2012 року всі будинки обладнають лічильниками води й тепла

В Україні до кінця 2012 року необхідно буде повністю завершити процес встановлення всіх видів лічильників для населення.

Відповідне завдання президент Віктор Янукович 18 липня поставив Міністерству регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ і Нацкомісії регулювання ринку комунальних послуг, повідомила прес-служба глави держави.

Як розповів член Нацкомісії Юрій Хіврич, сьогодні лічильниками на воду обладнано лише 40% квартир, на тепло – 23%.

"Це дуже і дуже мало, тому в цьому та наступному роках планується стовідсотково перейти на облік, аби люди бачили сьогодні, що вони споживають, скільки та якої якості. Це дуже важливе завдання", – сказав Хіврич після зустрічі з президентом.

Крім того, Віктор Янукович зажадав від Нацкомісії регулювання ринку комунальних послуг оперативно встановити економічно обґрунтовані тарифи на житлово-комунальні послуги.

"Основне завдання: комунальні тарифи в Україні мають бути справедливими", – заявив голова Нацкомісії Валерій Саратов після зустрічі з президентом.

"Тарифи не повинні залежати від стану справ у державі. Люди мають знати, за що платять, платити своєчасно. Але при цьому має бути забезпечено відповідну якість послуг", – наголосив голова Національної комісії.
 

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:ТСН.ua
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама