Скажи свою думку про скасування поділу Вінниці на Замостянський, Ленінський і Староміський райони

23.08.11 06:25 5505 23

Опитування вінничан

Скажи свою думку про скасування поділу Вінниці на Замостянський, Ленінський і Староміський райони

Це питання продовження адміністративно-територіальної реформи було винесене на чергову сесію Вінницької міської ради 19 серпня, але мер міста Володимир Гройсман запропонував перенести його розгляд на наступну сесію.

Мотивація - багато городян ще знаходяться у відпустках і, можливо, не знають про те, що підготовлено даний проект. А також у зв’язку із необхідністю підготувати відповідні зміни до Статуту територіальної громади міста Вінниці.

Нагадаємо, що спочатку були районні ради у містах, що дістались Україні, як рудимент радянської системи і пережиток СРСР. Тому від них відмовились ще в 90-х роках у Львові, Запоріжжі… У Вінниці таке рішення довго гальмувалось партійними очільниками, які «не для преси» зізнавались в єдиній необхідності райрад: «У виборчий список до міськради всі не влазять».

Коли райрад все ж вдалось спекатись, мешканці їх відсутності навіть і не помітили. І коли нашим шляхом вирішив іти вже й Київ, Вінниця дійшла до питання скасування і районного поділу міста на Замостянський, Ленінський і Староміський. Такий поділ з’явився свого часу внаслідок системи райкомів КПРС.

Чи відчують вінничани на собі скасування районного поділу? «Моя Вінниця» виділила з проекту рішення такі найважливіші моменти:

 1. Городянам не потрібно міняти ніяких документів.
 2. Городяни не мають відчути ніяких незручностей, тому що у кожному мікрорайоні, як сьогодні, залишаються представництва необхідних установ, служб та організацій.
 3. Ліквідовані будуть лише районні підрозділи міліції, прокуратури, суду, які створені саме з огляду поділу міста на райони. Після ліквідації районного поділу вони будуть мати можливість оптимізувати свою систему і скоротити управлінську надбудову.

***

Попри це цікаво, - як все ж розцінюють вінничани таке рішення, чи не вбачають якихось потенційно проблемних наслідків, котрих могла не передбачити міська влада. Як гадаєте?

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 23. Инна
  Инна
  26-08-11, 08:27 | IP:92.112.172...
  я за 2 района вместо 3
 • 22. st
  st
  24-08-11, 18:58 | IP:95.135.145...
  не надо ничего менять..хотят всю власть в одних руках сосредоточить.....
  потом еще кучу денег выделят на внесение изменений..пусть не в паспортах, а на свою реорганизацию то точно, тех кого сократят еще будут отступные выплачивать.и тд и тп...........а для людей......неразбериха и очереди
 • 21. Иван
  Иван
  24-08-11, 11:36 | IP:92.112.17...
  Во во)
 • 20. Вова
  Вова
  23-08-11, 21:36 | IP:178.95.84...
  У нас в міській раді вже перейменували головні управління на департаменти, замість того щоб найменувати їх просто відділами. Ви тільки вслухайтесь як звучить,- "директор департаменту". Наступне нововведення мабудь будуть міністерства Вінницької міської ради, де будуть сидіти напіграмотні фахівці, які не можуть зв'язати двох слів.
 • 19. Винничанка
  Винничанка
  23-08-11, 18:28 | IP:178.74.233...
  Кабы чиновников поменьше и бюрократических проволочек...
  А про Артынова и Пирогова - абсолютно разумно.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)