Скажи свою думку про скасування поділу Вінниці на Замостянський, Ленінський і Староміський райони

23.08.11 06:25 6305

Опитування вінничан

Скажи свою думку про скасування поділу Вінниці на Замостянський, Ленінський і Староміський райони

Це питання продовження адміністративно-територіальної реформи було винесене на чергову сесію Вінницької міської ради 19 серпня, але мер міста Володимир Гройсман запропонував перенести його розгляд на наступну сесію.

Мотивація - багато городян ще знаходяться у відпустках і, можливо, не знають про те, що підготовлено даний проект. А також у зв’язку із необхідністю підготувати відповідні зміни до Статуту територіальної громади міста Вінниці.

Нагадаємо, що спочатку були районні ради у містах, що дістались Україні, як рудимент радянської системи і пережиток СРСР. Тому від них відмовились ще в 90-х роках у Львові, Запоріжжі… У Вінниці таке рішення довго гальмувалось партійними очільниками, які «не для преси» зізнавались в єдиній необхідності райрад: «У виборчий список до міськради всі не влазять».

Коли райрад все ж вдалось спекатись, мешканці їх відсутності навіть і не помітили. І коли нашим шляхом вирішив іти вже й Київ, Вінниця дійшла до питання скасування і районного поділу міста на Замостянський, Ленінський і Староміський. Такий поділ з’явився свого часу внаслідок системи райкомів КПРС.

Чи відчують вінничани на собі скасування районного поділу? «Моя Вінниця» виділила з проекту рішення такі найважливіші моменти:

  1. Городянам не потрібно міняти ніяких документів.
  2. Городяни не мають відчути ніяких незручностей, тому що у кожному мікрорайоні, як сьогодні, залишаються представництва необхідних установ, служб та організацій.
  3. Ліквідовані будуть лише районні підрозділи міліції, прокуратури, суду, які створені саме з огляду поділу міста на райони. Після ліквідації районного поділу вони будуть мати можливість оптимізувати свою систему і скоротити управлінську надбудову.

***

Попри це цікаво, - як все ж розцінюють вінничани таке рішення, чи не вбачають якихось потенційно проблемних наслідків, котрих могла не передбачити міська влада. Як гадаєте?

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)