У зв'язку з погіршенням погодніх умов ДАІ закликає бути обережними на дорогах!

09.11.11 15:17 2767

Державтоінспекція радить водіям транспортних засобів завчасно замінити резину на зимову, а пішоходам - переходити вулицю тільки у відведених та добре освітлених місцях.

У зв'язку з погіршенням погодніх умов ДАІ закликає бути обережними на дорогах!

У зв’язку з пониженням температури повітря і погіршенням дорожніх умов, викликаних утворенням заморозків на поверхні грунту, що впливає на підвищення небезпеки для учасників дорожнього руху, Державтоінспекція Вінницької області застерігає і радить дотримуватись правил безпеки, уникати перевищення швидкості руху, обгонів на небезпечних ділянках, в тому числі мокрих та слизьких.

За повідомленням метеорологів найближчим часом очікується випадання снігових опадів на території України. Державтоінспекція радить водіям транспортних засобів завчасно замінити резину на зимову, перевірити технічний стан і, у разі потреби, усунути недоліки. Уважність і обережність необхідно зберігати також у період темної пори доби.

Пішоходам слід переходити вулицю тільки у відведених та добре освітлених місцях. Пам’ятайте, що Ваша безпека, в першу чергу, залежить від Вас.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Державтоінспекція у Вінницькій області
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)