Алергологи прогнозують сплеск алергічних загострень на кінець квітня

13.04.12 07:45 2650

В останні десять днів квітня у Вінниці пилкова алергії проявляє себе надзвичайно гостро. А особливого цього року.

Алергологи прогнозують сплеск алергічних загострень на кінець квітня

Про це повідомляє Аеробіологічна дослідницька група Вінницького медуніверситету. Проводячи досліди вже шість років, медики встановили дворічний цикл пилкування алергенних дерев у нашому місті.

- Минулий рік не характеризувався великою пилковою активністю. - говорить керівник дослідників, доцент кафедри фармації Вінницького медуніверситету Вікторія Родінкова. - Отже цього року ми очікуємо бурхливий сплеск алергенних викидів. Не зважаючи на холод і дощі, фіксуємо високу концентрацію в повітрі пилку вільхи та ліщини.

Особливої уваги заслуговує вільха. Вінницькі дослідники спільно з завідуючим алергологічного кабінету Вінницької міської клінічної лікарні №1 Борисом Стремдловським довели, що саме її пилок - основний алерген, від якого страждають вінничани.

Алергійні симптоми відчувають і люди, чутливі до пилку берези, чи граба. Ці рослини зараз викидають у повітря найбільшу кількість алергенів.

У травні почнеться пилкування дуба, а потім медики прогнозують сплеск алергій на пилок трав.

- Відчувши перші прояви алергій, обов'язково звертайтесь до сімейного лікаря за направленням на обстеження. - говорить Борис Стремдловський. - Адже алергія на пилок належить до гострих станів, які ми можемо зняти лише у спеціалізованому кабінеті. А робити це треба якомога швидше.

Лікар-алерголог нині приймає вінничан у кабінеті амбулаторно-діагностичного віддлення міської клінічної лікарні №1.

Якщо ж бажаєте убезпечити себе від появи алергійних симптомів, скористайтесь безкоштовним соціальним сервісом - алергопрогноз. Надішліть заявку у довільній формі на електронну адресу vrodi@mail.ru, або зателефонуйте (050)5499656, (099)5340469.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Максим Зотов
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)