За непофарбований паркан вінничани платитимуть штраф

22.05.12 09:30 3269 8

У приватному секторі Вінниці перевіряють, чи пофарбовані паркани з вулиці. За непомальований оштрафують на 340 грн

За непофарбований паркан вінничани платитимуть штраф

— Восени всіх попередили, що паркани треба пофарбувати та почепити таблички "У дворі собака", якщо він там є, — каже Наталія Панчук, керівник Асоціації органів самоорганізації населення Вінницької міської ради. — Бажано пофарбувати паркан у зелений колір, проте ми не наполягали на цьому, можна було б і сірий, головне — не яскраво-рожевий чи фіолетовий, щоб не виділятися з усієї вулиці.

Як повідомляє Gazeta.ua, Люди обурені, що їх змушують до того.

— Якби я жила в центрі міста, може, і фарбувала б, але хто на Старому городі побачить той забор, — говорить 37-річна Лариса Надольна. — Я порахувала, щоб його покрасити, треба 500 гривень, але ж він мені очі не муляє, ще років зо два точно постоїть. А сусіди он міняти забор будуть, то вже двічі сварилися з квартальним комітетом, щоб їх не штрафували.

Усіх власників нефарбованих парканів попереджають.
— Ті, хто збирається міняти паркан, пишуть заяву на квартальний комітет, де вказують точну дату, коли зведуть новий.

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 8. Sasa
  Sasa
  29-05-12, 14:04 | IP:178.74.247...
  Чиновники требуют от граждан соблюдения каких-то правил, указывают как жить и что делать, следят за соблюдением выполнения обязанностей граждан, а сами ушлепки свои обязанности не выполняют. Потому люди и возмущаются. Чинушам вначале следует начать с себя, а потом требовать от граждан.
 • 7. Андрій
  Андрій
  22-05-12, 22:50 | IP:109.108.237...
  Так, дівчатка, несваріться!
  Сказали, от беріть "Зебру", та гайда до роботи. Буде гарненьке подвір'я!!!
 • 6. Очеретный
  Очеретный
  22-05-12, 21:35 | IP:77.121.121...
  Правильно делают, что заставляют привести в порядок заборы своих владений. В Европе требования гораздо более жесткие. Зато и живут в комфортных условиях. У нас же за этими рассуждениями о "правах" скрывается элементарная лень. Но кроме прав есть еще и обязанности. И кроме того, остальные винничане тоже имеют право видеть свой город красивым и ухоженным.
 • 5. Оксана
  Оксана
  22-05-12, 20:00 | IP:91.124.28...
  Ідіотизм!!! Краще б навели лад в центрі міста, а то наче після війни, очам боляче дивитись. І дійсно, як і навіщо фарбувати цегляний паркан? Чому, за яким законом я не можу міняти паркан тоді, коли я схочу і мати паркан такого кольору як я хочу? Чи місцева влада виділяє кошти на зведення однакових за розміром і кольором паркани? Придурки і це слабо сказано.
 • 4.
  22-05-12, 18:09 | IP:81.30.173...
  Хто придумав цей маразм з фарбування парканiв? Вiн же просто незаконний!До того ж камiннi чи бетоннi,цеглянi паркани не фарбуються!

  Чому це собака у дворi мае бути прив"язаним.Якщо е табличка,що у дворi собака,то е попередження,а на власнiсть спокушатися будь кому-зась!Тим паче пiсля серii крадiжок майна в приватному секторi такi засоби обумовленi.
  А Панчук нехай спочатку перед прокуратурою вiдповiсть за надання про себе завiдомо неправдивоi iнформацii на офiцiйному сайтi мiсьради на протязi майже 4-х рокiв,бо якоiсь пристойноi освiти в неi немае. За таке всiм вiдомий СлIсарчук (доктор ПI) сидить у CIЗо

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)