З 12 по 18 листопада ДАІшники ретельніше перевірятимуть чи використовують водії ремені безпеки

09.11.12 16:01 2873 4

Шановні вінничани! З 12 по 18 листопада 2012 року проходить Всеукраїнський тиждень безпеки дорожнього руху, який проводиться у рамках Десятиліття дій по забезпеченню безпеки дорожнього руху у світі в період 2011-2020 років, проголошеного Генеральною Асамблеєю ООН.

З 12 по 18 листопада ДАІшники ретельніше перевірятимуть чи використовують водії ремені безпеки

Таке рішення зумовлене занепокоєнням урядів і міжнародних співтовариств щорічним зростанням кількості дорожньо - транспортних пригод. Адже за даними ООН дорожні аварії є у всьому світі другою причиною смерті серед молодих людей у віці від 5-ти до 29 років і третьою причиною смерті людей у віці 30-44 років. В автопригодах у світі щорічно гине більше одного мільйона людей, ще 50 мільйонів одержують травми або стають інвалідами.

Варто зазначити, що тяжкість аварій в нашій країні на порядок вища, ніж в інших розвинених країнах. До причин такого стану призводить те, що певна частина наших водіїв і пішоходів занадто самовпевнені, ніби у кожного з них є такий оберіг, який може захистити від нещастя. Саме з цього коріння живиться неприпустима безпечність; зі свого боку, останнім часом нечуваних масштабів набула недисциплінованість учасників дорожнього руху, які не зважають на Правила дорожнього руху, написані людською кров’ю.

У тиждень безпеки ООН, який проходить з 12 по 18 листопада, Державтоінспекція Вінниччини просить громадян суворо дотримуватися правил дорожнього руху і пам’ятати, що їхня особиста безпека залежить лише від них.

Під час проведення профілактичних заходів особлива увага буде звертатись на:

 • використання водіями ременів безпеки і дитячих утримуючих пристроїв;
 • беззаперечного дотримання Правил дорожнього руху пішоходами, особливо дітьми;
 • заборону водіям користуватися під час руху мобільними телефонами;
 • керування транспортними засобами в стані алкогольного або наркотичного сп'яніння;
 • порушень правил швидкісного режиму.

Управління Державної автомобільної інспекції у Вінницькій області закликає долучитися до Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху усіх, не байдужих до загибелі та травмування людей на дорозі, а всім учасникам дорожнього руху суворо дотримуватися Правил дорожнього руху.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:ДАІ Вінницької області
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 4. Сергій
  Сергій
  12-11-12, 08:31 | IP:37.72.43...
  Підтримую на всі 100%. От тільки чому ми досі ніби в кам'яному віці, це ж очевидно, що теперішні пости ДПС недалеко втікли від колишніх стаціонарних постів. Патрулі в лице знають, кого не можна штрафувати. В цивілізованих країнах будь-який водій боїться порушити, а тут навпаки. Чому б управлінню ДАЇ не підти досвідом усього світу і не встановити відеокамери на ключових ділянках доріг, тим самим виключивши спокусу отримання хабарів інспекторами ДАЇ, адже водії теж привчилися до "зручної" системи, а рвно чи пізно не тут, то там безнаказаність переростає у смертність як невинних громадян, так і самих порушників.
 • 3. Sergey
  Sergey
  11-11-12, 16:35 | IP:37.72.42...
  Олександре, Ви помиляєтесь. Навіть дуже великі штрафи не змусять людей дотримуватися ПДР. Просто виростуть хабарі для даїшників, чому останні будуть тільки раді. Для врегулювання цих питань, потрібно, в першу чергу, почати з тих же ДПС, які зараз стоять на дорозі ТІЛЬКИ для отримання хабарів і передачі їх своєму керівництву. А не будеш збирати потрібну суму за зміну, то і не будеш там працювати. І, як не дивно, такий розклад влаштовує і водіїв і ДПС - всі задоволені :) Я близько 10-ти років тому всього один раз дав хабаря даїшнику і після того принципово проти таких методів. Порушив - заплати штраф, а не на лапу.
 • 2. Олександр
  Олександр
  10-11-12, 09:19 | IP:92.112.202...
  ПДР, наших водіїв можна заставити виконувати тільки при допомозі великої гривні.
 • 1. Сергій
  Сергій
  09-11-12, 18:08 | IP:37.72.43...
  Дійсно, багатьох із наших водіїв потрібно дисциплінувати, і чим жорсткіше, тим краще!

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)