Маючи на руках роздруківку Обчислювального центру – розрахункові книжки за комунальні послуги вести не обов’язково

29.01.13 08:00 5244 5

Наприкінці 2011 у Вінниці було запроваджено єдиний рахунок для розрахунку вінничан за житлово-комунальні послуги. Мешканці багатоповерхівок уже звикли, що до 10 числа кожного місяця їм надходить папірець з усіма нарахуваннями за комунальні послуги. Для зручності минулого року єдиний рахунок було оновлено – з’явилася стрічка, куди можна внести не нараховані показники, а поточні – ті, які мешканець може «зняти» з лічильників у даний час. Тобто з часом розрахункові книжки за комунальні послуги взагалі вийдуть з обігу, адже розрахуватися можна, маючи на руках лише роздруківку з єдиним рахунком.

Маючи на руках роздруківку Обчислювального центру – розрахункові книжки за комунальні послуги вести не обов’язково

Щомісяця Обчислювальний центр 105 тисячам вінничанам надсилає один зведений рахунок нарахувань за комунальні послуги. Для мешканців – це отримання повної інформації про нарахування плати за всі спожиті послуги та можливість планувати свій час щодо здійснення проплат. Окрім того, у ньому знаходиться інформація про площу квартири, кількість проживаючих, тарифи на житлово-комунальні послуги, суму субсидії, заборгованість на початок місяця тощо. Також в рахунку зазначаються номери телефонів, куди має звертатися споживач в разі виникнення питань або наявності будь-яких розбіжностей. Оплатити послуги вінничани можуть через Інтернет-ресурс (www.pay.vn.ua ), термінал, відділення банку чи пошти або ж через касу ЖЕКу.

Минулого року у єдиному рахунку з’явилися стрічки, куди можна ввести поточні показники лічильника і самостійно розрахувати плату за комунальні послуги на даний момент, а не ту плату, яка нарахована підприємствами – постачальниками послуг житлово-комунальних послуг. Звертаючись у відділення пошти або касу ЖЕКу, мешканець може надати касиру лише роздруківку єдиного рахунку. При цьому дублювати розрахунки у розрахункові книжки не потрібно. Чек про сплату підклеюється до роздруківки і зберігається мешканцем. «В перспективі планується взагалі відмовитися від розрахункових книжок, так як у споживача уже сьогодні кожен місяць на руках є один рахунок із зазначенням повної інформації, - каже директор департаменту міського господарства Василь Броварник». Самі ж розрахункові книжки викидати не варто, вони можуть виступати як доказ про попередні сплати.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 5. Олексій
  Олексій
  29-01-13, 12:19 | IP:178.74.205...
  Дуже зручна система, реально спрощує життя! Велике ДЯКУЮ тим, хто її запроваджує :)
 • 4. Иван
  Иван
  29-01-13, 11:01 | IP:92.112.44...
  Особисто я сплачував через термінал поки не з'явилась можливість оплачувати чекрез інтернет, вже більше року ті книжки не веду а степлерую до рахунку чеки от і все так як тут і написано. все в одній папці швидкозшивачі, кожен місяць в окремому файлі. Якщо зручніше стільки тратити часу в чергах ну це вибір кожного, в основному людей похилого віку які вже не освоять технології. Як альтернатива ОТП банк без комісії, ніколи немає черг
 • 3. 555
  555
  29-01-13, 10:15 | IP:82.207.102...
  я представляю, как люди начинают клеить єти рахунки формата А4, да еще и с рекламой евереста..
 • 2.
  29-01-13, 08:53 | IP:81.30.173...
  Особисто я дуже щаслива у тому,що проживаю у приватному будинку i сплачую за послуги по лiчильникам(за газ та свiтло).Тому нiколи не переплачу нi за якi "послуги" ЖЕКам,тим бiльше-за ненаданi-що е просто нормою наших ЖЕКiв, не переплачу за тепло,яке рахуеться при виходi з котельнi,а не на входi у квартиру(будинок),або ж взагалi гiпотетично по розмiру житловоi площi, яка може й отоплюватися погано, за воду та стоки,нарахованi без лiчильника по скаженним нормам(явно i набагато завищеним). Бо пам"ятаю часи, коли у нас ще не було лiчильника газу i скiльки нам нараховували оплати за отоплення будинку.Пiсля встановлення лiчильника такi суми i близько не оплачувалися,реально економилося вiд 25% до 40%!!!.
  Розрахунковi центри завжди будуть намагатися обрахувати (нарахувати )так чи iнакше щось зайве,або ж додати плату за ненаданi послуги(оскаржити надання яких людинi самiй ой як нелегко!). Тому краще завжди знати тарифи i розраховувати все самому,зберiгати оплаченi книжки з рахунками значно бiльше 3-х рокiв(щоб мати статистику використання кiлькостi послуг та оплати для суду,якщо що..)
 • 1. Сергій
  Сергій
  29-01-13, 08:15 | IP:37.72.42...
  Система розрахунку зручна і мені подобається, тільки чомусь одного разу неправильно нарахували суму за опалення, в результаті чого незрозуміло звідки з'явився борг у понад 200 грн. І вони не могли розібратися, звідки те взялося. Довелось по частинам сплачувати. Тож, я наприклад, перечікую, доки їхня система вдосконалиться, а поки що сплачуємо по книжкам.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)