Вінницькі абітурієнти можуть відмовитися від проходження ЗНО до 19 березня

07.03.13 12:51 2867

5 березня завершилась реєстрація бажаючих взяти участь у зовнішньому незалежному оцінюванні знань-2013. У Вінницькій області для проходження ЗНО зареєструвалися 10 тисяч 190 абітурієнтів.

Вінницькі абітурієнти  можуть відмовитися від проходження ЗНО до 19 березня

Найбільше абітурієнтів виявили бажання стати учасниками зовнішнього тестування у Вінниці – 2 тисячі 414 чоловік, найменше абітурієнтів зареєструвалися у Чечельницькому районі – 106 чоловік.

У вінницькому регіональному центрі оцінювання якості освіти нагадують, що абітурієнт має право внести зміни до реєстраційних даних (змінити перелік предметів, внести зміни до персональних даних) шляхом проходження повторної реєстрації, надіславши до регіонального центру повний комплект реєстраційних документів та раніше отриманий Сертифікат (2013 року), що анулюється. Якщо через певні причини абітурієнт не зможе взяти участь у зовнішньому оцінювання, то повинен надіслати до регіонального центру раніше отриманий Сертифікат (2013 року) і заяву про відмову в реєстрації.

Зміни до реєстраційних даних або відмову від проходження ЗНО можна надіслати лише до 19 березня 2013 року (дата подання визначається за поштовим штемпелем).

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Місто над Бугом
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)